Всі послуги

Всі послуги

Від чого залежить ціна лікування ударно-хвильової терапією?

При лікуванні більшості захворювань методом ударно-хвильової терапії ціна процедури формується в кожному випадку індивідуально, при цьому залишаючись максимально прозорою для розуміння, за що конкретно ви платите. Перш, ніж ознайомитися з прейскурантом, ви повинні зрозуміти, які чинники впливають на його формування.

Перш за все, це:

  • кількість ударів на відповідну ділянку тіла;
  • хвороба, яка лікується за допомогою УХТ, її стадія та індивідуальні особливості, вік пацієнта, від якого залежить швидкість обміну речовин і регенерація тканин.

Кожне захворювання індивідуальне, тому підхід до його лікування коригується з урахуванням перерахованих вище факторів, а методики стають гнучкими. Головне наше завдання – допомогти організму впоратися з недугою з урахуванням його особливостей. Тільки після вивчення діагностичної документації (рентгенівських знімків, результатів УЗД або МРТ і т.п.) і особистого огляду лікар визначить мінімальну кількість ударів і процедур і повідомить Вам вартість процедури.

Травматологія

Неврологія

Урологія

  • Простатит (неінфекційний)
  • Еректильна дисфункція
  • Синдром хронічної тазової болі

Хірургія

  • Діабетична стопа
  • Виразка гомілки (трофічна язва)

Естетична медицина

  • Келоїдні рубці
  • Слабка сполучна тканина
  • Целюліт

Целюліт (всі стадії) :

– зони рук, живіт, бічні частини живота, зона шорт (стегна передні і задні частини, сідниці)

При оплаті курсу лікування целюліту з 8, 10 або 12 процедур в програму включається безкоштовно вібротерапія під час основного курсу лікування целюліту ударно-хвильової терапією і місяць по тому.

По закінченню процедури ударно-хвильової терапії безкоштовно – вібротерапія (лімфодренаж і поліпшення тонусу м’язів).

Максимальний результат лікування целюліту ударно-хвильовою терапією проявляється на 6 – 7 місяць і зберігається від 1 року і більше (залежно від способу життя та індивідуальних чинників, що викликають целюліт). У більшості випадків після лікування ударно-хвильової терапією целюліт не проявляється протягом декількох років.

При 4 стадії целюліту, а також виходячи з особливостей будови організму (зайва вага, наявність давніх фіброзних утворень і т.п.) рекомендується складання індивідуальної програми лікування целюліту.

Корекція (розгладження) носогубних складок, ліфтинг шкіри обличчя і шиї

Процедура ударно-хвильової терапії з усунення носогубних складок, підтяжка шкіри обличчя і шиї (подвійне підборіддя), розгладження зморшок.

Можливе складання індивідуальної програми лікування для окремих проблемних зон на вибір.

Термін збереження результату лікування – від 8 місяців до півтора років.