Ударно-хвильова терапія в лікуванні простатиту

Ударно-хвильова терапія в лікуванні простатиту

Ударно-хвильова терапія в лікуванні простатиту

Ударно-хвильова терапія в лікуванні простатиту

Простатит – відоме захворювання серед чоловічої частини населення Києва і відноситься до урології. На жаль, медицина не дає однозначно чітко виначених причин, що провокують виникнення неінфекційного простатиту. У разі бактеріального простатиту для досвідченого уролога не складе труднощів призначити курс антибіотиків і за кілька тижнів позбавити страждаючого від захворювання. У випадку з застійним або хронічним простатитом лікування може протікати не так швидко і ефективно – часто багато чоловіків роками і десятиліттями “живуть” з цим, підтримуючи більш-менш нормальний стан здоров’я між сезонами загострення – весна й осінь.

З назви захворювання “застійний простатит” вже можна уявити причину його виникнення – це застійні явища в простаті. Уявіть дрібнопористу губку, заповнену водою – кожна її мікроскопічна часточка містить рідину. Зціпивши губку, ви спустошите її, провівши своєрідний дренаж, опустивши у воду – губка знову вбере вологу. Простата чоловіки за своєю структурою дуже нагадує губку, наповнену секретом передміхурової залози. Причини застійного простатиту всім відомі і ми не будемо зупинятися на них. Важливіше зрозуміти, як не допустити в майбутньому або вилікувати вже наявний застійний або хронічний простатит.

Лікарям відомо, що застійний або хронічний простатит – одне з небагатьох захворювань в медицині, яке відрізняється дуже великим переліком всіляких як медикаментозних так і фізіотерапевтичних методик його лікування. Наша медицина “впровадила” в протоколи лікування простатиту в Києві таку кількість таблеток з їх побічними явищами, які в майбутньому зажадають додаткового лікування. Однією з головних проблем у лікуванні простатиту є рішення або усунення застою в передміхуровій залозі. Медикаменти допомагають тільки частково і тільки в період їх прийому – як тільки хворий припиняє лікування – припиняється і їх ефект.

Крім усунення причин, що провокують виникнення застійного або хронічного простатиту, необхідний ще й дієвий метод лікування. Ефективним методом лікування простатиту є ударно-хвильова терапія (УХТ). Завдяки появі на ринку України швейцарського обладнання Storz Medical (Шторц Медікал) усунення застійних явищ в простаті, а відповідно лікування простатиту стало можливим всього за 7 процедур.

Завдяки унікальним ефектам ударно-хвильової терапії, які використовуються навіть в кардіології в лікуванні ішемічної хвороби серця, лікарям урологам стало значно легше «боротися» з простатитом, при чому абсолютно безпечно для здоров’я пацієнта.

Акустична (ударна) хвиля, проникаючи в простату:

  • Збільшує кровотік і лімфоток від 40 до 100 (!) разів, повністю усуваючи застійні процеси;
  • Має анельгетичний (знеболюючий) ефект вже з першої процедури;
  • Викликає неоангеогенез (єдиний метод в медицині) – зростання нових мікрокапілярів, відновлюючи порушений обмін речовин;
  • «Видаляє» наявні в простаті фіброзні утворення без необхідності хірургічного втручання. Варто відзначити, що фібрози є найчастіше міцною «стіною» на шляху повного одужання і роками провокують болі в простаті;
  • Впливаючи на кальцинати в простаті (при калькульозному простатиті) акустична хвиля «руйнує» їх і завдяки поновленому обміну речовин вони виводяться з організму природним шляхом;

На якому обладнанні проводиться лікування простатиту?

Завдяки наявним унікальним насадкам у швейцарських апаратах лікар підбирає найбільш підходящу, яка утворює потрібну акустичну хвилю. Наприклад, однією з таких насадок в швейцарському обладнанні Storz Medical, застосовуваного в клініці “Аватаж”, є DeepImpact (ДіпІмпакт). Із самої назви вже стає зрозумілим, що вона призначена для глибокого проникнення – до 7 см. Крім того, вона має і радіальну і планарную форму звукової хвилі високої енергії – унікальне досягнення інженерних технологій, що не має аналогів серед виробників подібного обладнання. Ударна хвиля, що утворюєьться в насадці DeepImpact в спектрі ІНФРАазвуку (не плутати з УЛЬТРАзвуком), впливає відразу на всю простату, миттєво “розганяючи” застійні прояви передміхурової залози, усуває фіброзні утворення і кальцинати, вирішує проблему простатиту у чоловіків абсолютно безпечно. Єдиний побічний ефект від ударно-хвильової терапії в лікуванні простатиту – це можливе утворення синця або гематоми в місці прикладання аплікатора УХТ. У світовій практиці не зафіксовано жодного випадку ускладнень після лікування простатиту ударно-хвильової терапії. Не дарма ударно-хвильова терапія так швидко ставати поппулярной серед лікарів у Києві.

У 2019 році медичний центр “Аватаж” у Києві придбав урологічний апарат фокусованої ударно-хвильової терапії Duolith SD1 T-TOP FSW, який є останньою розробкою швейцарської компанії Storz Medical у лікуванні простатиту (калькульозного, хронічного, фіброзного, застійного), хвороби Пейроні та еректильної дисфункції. Ефективність лікування проститу методом ударно-хвильової терапії у медичному центрі “Аватаж” досягає 100%. На останній міжнародній конференції по УХТ у Києві лікарі меличного центру “Аватаж” виступили з доповідями і поділились успішним результатом застосування швейцарського обладнання ударно-хвильової терапії у лікуванні простатиту. В Україні наразі нараховується лише три швейцарських апарата. і два з них знаходяться у медичних центрах “Аватаж” у Києві та Запоріжжі.

ударно-хвильова терапія в лікуванні простатиту

Спеціальні насадки у швейцарських апаратах Storz Medical для лікування простатиту в клініці Аватаж

Важливо пам’ятати, що ударно-хвильова терапія в лікуванні простатиту може бути як самостійним і самодостатнім методом лікування (монотерапією), так і виступати в комплексі з медикаментозним лікуванням – обов’язково необхідна попередня консультація лікаря.

Кому допоможе ударно-хвильова терапія?

Всім чоловікам, які:

  • Страждають застійним або хронічним простатитом;
  • Мають в простаті кальцинати, тобто встановлено діагноз – калькульозний простатит;
  • Здорові, але вирішили пройти курс ударно-хвильової терапії для профілактики простатиту.

Лікування простатиту ударно-хвильовою терапією в клініці «Аватаж»

Курс лікування або профілактики простатиту в медичному центрі ударно-хвильової терапії «Аватаж» складається з 7 процедур з інтервалом 5 – 7 днів. Процедура є амбулаторною та неінвазивною (різати, колоти, «засовувати» всередину нічого не будуть) – до промежини в районі простати прикладається передавач акустичної хвилі зі спеціальною насадкою. Тривалість самої процедури (без урахування часу спілкування з лікарем) – близько 10 хвилин. За цей період з певною частотою і енергією в область простати буде «передано» 3000 імпульсів (ударів) – строго по швейцарському протоколу лікування простатиту ударно-хвильовою терапією.

awatage_prostatit_lechenie

На экране монітору швейцарського апарату УХТ Storz Medical зазначена кількість імпульсів після процедури

З метою запобігання спекуляцій на ринку медичних послуг в Києві нагадаємо, що вартість процедури залежить не від часу її проведення, а від раніше встановленого протоколом лікування простатиту кількості імпульсів (або ударів). Якщо в якійсь із клінік Києва вказують, що ціна за процедуру УХТ, наприклад, за 10 хвилин – 100 грн, а за 15 – 150 грн. – майте на увазі: ви зіткнулися або з шахраями, або не з ударно-хвильовою терапією, або з тим і з іншим одночасно, або з дилетантами.

лікування простатиту ударно-хвильовою терапією київ

Швейцарський апарат фокусованої ударно-хвильової терапії від Шторц Медикал для лікування простатиту, хвороби Пейроні, еректильної дисфункції і СХТБ

Медичний центр «Аватаж» має 14-річний досвід застосування ударно-хвильової терапії на швейцарському обладнанні Storz Medical. Ефективність лікування простатиту ударно-хвильової терапії в клініці «Аватаж» становить майже 100%. У нашій практиці не було випадків незадоволених чоловіків після проведення курсу процедур ударно-хвильової терапії. Чоловіки відзначають не тільки поліпшення стану здоров’я, а й сексуального життя вже під час проходження курсу лікування.

Записатися на процедуру УХТ та дізнатися більше про обладнання і лікувальні властивості ударно-хвильової терапії у лікуванні простатиту, хоровби Пейроні, еректильної дисфункції і СХТБ можна, зателефонувавши по одному з номерів:
+380 (44) 500-17-45
+380 (50) 972-13-57
+380 (68) 309-33-98