Ударно-хвильова терапія в Києві – кому довірити своє здоров’я?

Ударно-хвильова терапія в Києві – кому довірити своє здоров’я?

Ударно-волновая терапия в Киеве

Ударно-хвильова терапія в Києві – кому довірити своє здоров’я?

Незважаючи на те, що метод ударно-хвильової терапії прийшов до нас з Європи, на сьогоднішній день у нас в Україні він також користується досить широким попитом і доступний в Києві.

У зв’язку з популярністю такого виду лікування, з’являється безліч медичних установ, які, граючи на бажанні пацієнтів швидше вилікуватися, рекламують ударно-хвильову терапію як диво-метод від усіх хвороб і при цьому не кожне з них вміє правильно застосовувати ударно-хвильової метод.

Як зрозуміти чи є ударно-хвильова терапія необхідністю? І якщо Ви вирішили, що це саме те, що вам необхідно – як знайти установу, яка використовує хорошу апаратуру і дійсно допоможе Вам?

 • Спочатку необхідно переконатися, що з вами буде працювати грамотний фахівець. Для цього, перш ніж погоджуватися на проведення маніпуляцій, необхідно поговорити з лікарем. Досить вже кілька хвилин, щоб зрозуміти – чи довіряєте ви доктору чи ні? Довіра, в першу чергу, виникає з його професіоналізму. Грамотний огляд пацієнта, ретельне вивчення вашої проблеми, надання повної інформації про метод ударно-хвильової терапії, про обладнання і протипоказання, а також правильна постановка діагнозу – запорука успішного лікування та швидкого одужання.

  ударно-волновая терапия в киеве

  Все виды ударных волн в одном аппарате Шторц Медикал

 •   Важливо звернути увагу на устаткування. На сьогоднішній день кращим вважається устаткування швейцарської компанії Storz Medical (Шторц Медікал) – займає 60% світового ринку. Слід пам’ятати, що чим якісніше обладнання, тим вище його ефективність застосування. Це ні в кого не викликає сумнівів. Не всі представлене в Києві і Україні обладнання ударно-хвильової терапії може забезпечити необхідну частоту ударної хвилі, її силу (енергію), а головне – глибину проникнення. Тільки компанія Шторц Медікал має в своєму арсеналі більше 10 спеціальних насадок, які формують необхідну акустичну (ударну) хвилю для кожного захворювання конкретно! Тільки обладнання ударно-хвильової терапії Шторц Медікал забезпечує глибину проникнення ударної хвилі – до 7 см! Тільки обладнання Шторц Медікал має в своєму арсеналі ВСІ ВИДИ ударної хвилі – фокусуватися, радіальну і планарную (прямолінійну). Тільки обладнання Шторц Медікал після проведення процедури ударно-хвильової терапії забезпечує еластичність м’язів і сухожиль завдяки запатентованій технології біомеханічної стимуляції (БМС) – V-Actor (Віектор). Ще радянські вчені провели багато досліджень і довели високу ефективність у лікуванні патологій м’язів і сухожиль БМС – створення вібрацій на частоті скорочення м’язів. За допомогою даної технології можна “посадити” людини на шпагат всього за кілька тижнів без фізичних навантажень.

  ударно-волновая терапия в киеве

  Движение пули внутри аппликатора РУВТ. Баллистический (естественный) способ образования ударной волны.

 •   Ціна процедури повинна бути адекватною. Що це означає для пацієнта? Будь-яке обладнання для підтримки його ефективної працездатності вимагає своєчасного обслуговування і заміни витратних матеріалів. Устаткування ударно-хвильової терапії Шторц Медікал для утворення радіальної хвилі має витратний матеріал – кулю, яка з часом, відпрацювавши певну кількість імпульсів (ударів) втрачає свої фізичні властивості (деформується) і перестає “лікувати”. Вартість кулі висока і закуповується в Україні за курсом Євро. На жаль, не всі клініки в Києві і в Україні, які застосовують ударно-хвильову терапію і використовують найкраще швейцарське обладнання пам’ятають про це. У гонці за прибутком, але не здоров’ям пацієнта, вони “забувають” про заміну витратних матеріалів. Таким чином, під час процедури ви чуєте характерний звук (стукіт), але насправді ніякого (!) Лікувального ефекту це не приносить. Також, у формуванні вартості процедури грає роль КІЛЬКІСТЬ імпульсів на одну процедуру – чим їх більше, тим, природно, дорожче повинна бути вартість процедури. Крім того, не може бути один протокол лікування, наприклад, п’яткової шпори і артрозу колінного суглоба. Застосовується не тільки різну кількість імпульсів (ударів), але і різні насадки для передачі акустичної хвилі потрібної форми на необхідну глибину! Таким чином, вартість лікування різних захворювань методом ударно-хвильової терапії повинна відрізнятися (пам’ятаємо про вартість витратних матеріалів), якщо лікар дійсно дбати про ваше здоров’я, а клініка залишається все-таки комерційною організацією. В іншому випадку – це профанація і вас нахабним чином обманюють. Перш, ніж записатися на процедуру, дізнайтеся про мінімальну кількість імпульсів, марці обладнання та кваліфікації лікаря. Хороший адміністратор клініки повинен знати цю інформацію.

  ударно-волновая терапия киев

  Конференция по УВТ в Берлине. Доклад основателя клиники Аватаж – врача невролога высшей категории Ременюка Ю.К.

 • Важливим фактором в успішному виборі клініки ударно-хвильової терапії в Києві є досвід роботи. Звичайно, в будь-якій справі, чим він більший, тим краще. А в питанні здоров’я людини – відіграє ключову роль. Незважаючи на те, що ударно-хвильова терапія існує порівняно недавно в медицині, в Україні, зокрема, в Києві, вже є клініки, які протягом багатьох років успішно використовують ударно-хвильову терапію в травматології, неврології, урології, хірургії і т. д. Клініка Аватаж свій 8-річний досвід застосування ударно-хвильової терапії підтвердила не тільки серед українських лікарів, але і в Європі. Наш досвід визнаний самою компанією Шторц Медікал – вперше в Україні клініка Аватаж стала партнером і авторизованим медичним центром швейцарської компанії. Завдяки регулярним доповідям наших фахівців у Німеччині, Швейцарії та України клініка Аватаж заслужено користується авторитетом. Це накладає на нас високі зобов’язання перед пацієнтами, ставлячи на чільне їхнє здоров’я і задоволення від обраного методу лікування.
Ударно-волновая терапия в Киеве

Ударно-волновая терапия в Киеве

Найважливішим і першорядним моментом, є вибір методу лікування – ударно-хвильової терапії. Для цього дуже важливо звернутися до досвідченого лікаря, який зможе визначити чи буде обраний метод лікування ефективний у вашому випадку. Якщо ви будете знати, при яких захворюваннях ударно-хвильова терапія ефективна і як знайти медичний центр, який зможе грамотно надати допомогу, тоді ніяка багатообіцяюча реклама не заманить вас видимістю швидкого ефекту від усіх недуг і “за недорого”.

Пам’ятайте, Ваше здоров’я у ваших руках і не варто ним нехтувати, тому довіряйте лише надійним медичним установам пропонують ударно-хвильову терапію в Києві. Не забувайте про те, що “і успіх, і неуспіх у лікуванні хвороби залежить як від лікаря, так і від пацієнта!” (Гіппократ).