Ортопедичні устілки

Ортопедичні устілки

ортопедичні устілкиІндивідуальні ортопедичні устілки на замовлення в Києві

http://ortho-stelki.com.ua

Лікувально-профілактичні ортопедичні устілки

ортопедичні устілки на замовлення

Плоскостопість: наслідки

Індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення призначені для корекції зводу стопи з метою профілактики і лікування поздовжньо-поперечної плоскостопості, для зниження хворобливих відчуттів при артрозі, бурситі, п’яткових шпорах, натоптишах, знижують ударне навантаження на суглоби ніг і хребет.

Кому і навіщо потрібні ортопедичні устілки?

Певний рельєф, який мають індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення, надає лікувальну дію. Використовують індивідуальні ортопедичні устілки не тільки для профілактики і лікування всіх форм плоскостопості – поперечного, поздовжнього, а й при інших недугах опорно-рухового апарату і стоп.
Справа в тому, що плоскостопість – це ущільнення зводу стопи. Через це цього стопа не може виконувати свою основну функцію – ресорну. За допомогою зводу стопа гасить ударне навантаження під час ходьби, бігу, стрибків.

 ортопедичні устілки на замовлення

Ортопедичні устілки на замовлення

При ущільненни зводу стопи ці ударні навантаження переміщуються на суглоби, які надалі й  зазнають патологічних змін. Крім цього змінюються точки опори на стопі. У нормі їх три: п’ятковий бугор, область першого і четвертого плюснефалангових суглобів. При ущільненні зводу стопи міняються і точки опори, що призводить до розвитку натоптишів, натягненню плантарної фасції та розвитку фасціїта (хронічних болів у п’яті), появі артрозів суглобів стопи.

Враховуючи все вищевикладене, лікування і профілактика плоскостопості – це попередження захворювань суглобів всієї ноги та хребта – від остеохондрозу до сколіозу, хвороби таза – коксоартроз, сакроіеліт, хвороби колінних суглобів, захворювання стопи і різні больові відчуття – в ??спині, ногах. Лікування плоскостопості можливо тільки у дітей, у дорослих плоскостопість можна лише призупинити і запобігти його подальший розвиток і зменшити наслідки. Тому індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення повинні бути затребувані і застосовані своєчасно.

Лікування плоскостопості при використанні ортопедичних устілок.

індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення київ


Проблеми, що викликають плоскостопість

Індивідуальні ортопедичні устілки (ортези стопи, мед.) Застосовуються при таких захворюваннях:

Плоскостопість – індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення допомагають правильному розподілу навантаження на стопу, внаслідок чого можна уникнути проблем з хребтом і перенапруги тазостегнових суглобів і суглобів нижніх кінцівок.

П’яткова шпора — індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення допоможуть перерозподілити навантаження на різні відділи стопи, знизити тиск на наріст, запобігти подальшому розвитку шпори і ви зможете ходити, не відчуваючи болю.

Шишки на стопах — часто зустрічається у жінок при носінні взуття на високих підборах і з гострим носом. Ортопедичні устілки послаблять біль і виступлять як профілактичний засіб.

Діабетична стопа – спостерігається у хворих діабетом при запальних процесах стопи, зміні будови гомілковостопного суглоба і плоскостопості. Ортопедичні устілки рекомендується для пом’якшення навантаження і поліпшення мікроциркуляції стоп, особливо, якщо вони зроблені зі спеціального матеріалу для ортопедії.

Подагра — індивідуальні ортопедичні устілки рекомендуються для зменшення навантаження на уражені суглоби у людей, які страждають подагрою.

Індіціадульні ортопедичні устілки на замовлення рекомендується використовувати не тільки тим, у кого є плоскостопість, а й усім, хто піклуватися про здоров’я своїх ніг і ніжках своїх дітей.

При постійному носінні індивідуальних ортопедичних устілок поліпшується кровообіг, знижується стомлюваність ніг, зменшуються набряки.

Що ж таке індивідуальні устілки?

Ортопедичні устілки бувають звичайні та індивідуальні. Звичайні виробляються масово на середньостатистичну стопу. Однак стопа так само неповторна, як і відбиток пальця людини! Виріб, зроблений за шаблоном, просто не може підійти всім, так як однакових стоп не буває. Індивідуальне виготовлення устілок на замовлення дозволяє врахувати особливості саме Вашого організму: вага, будова стопи, деформації стопи при русі. Індивідуальну устілку можна коригувати, поетапно приводячи стопу в правильне положення, або міняти форму з урахуванням зростання стопи. Усунути біль у п’яті, стопах, ногах, спині при захворюваннях опорно-рухового апарату і запобігти травми при активному занятті спортом здатні тільки індивідуально виготовлені ортопедичні устілки.

Індивідуальна ортопедична устілка за зліпком

Ортопедичні устілки на замовлення Київ

Індивідуальні ортопедичні устілки не можна купити готовими в ортопедичному салоні або аптеці, їх можна зробити на замовлення тільки по вашій нозі. Існує багато технологій виготовлення відбитка вашої стопи. Ми знімаємо відбиток вашої стопи за допомогою гіпсового бинта. Ця технологія має ряд переваг:

  • процедура проста,
  • виготовлення зліпка проводить тільки фахівець – лікар ортопед-травматолог,
  • дозволяє проводити корекцію елементів стопи під час зняття зліпка на стопі пацієнта, що дуже важливо.

    .

Кому необхідно використовувати індивідуальні устілки?

Практично всім, але насамперед дітям, вагітним жінкам і тим, хто активно займається спортом. За статистикою 75% дітей 5-6 років мають плосковальгусну установку стоп, а до 25-30 років у 95% людей проявляються яскраво виражені деформації опорно-рухового апарату.

В якому взутті можна носити устілки?

В будь-якій: повсякденній, спортивній і навіть домашній. Це досягається за рахунок мінімальної товщини індивідуальних устілок.

Хто і як виготовляє індивідуальні устілки?

Формування ортопедичних устілок включає в себе 3 етапи:

1. Особисте спілкування лікаря з пацієнтом з метою отримання загальної картини проблем, пов’язаних з наявними патологіями опорно-рухового апарату.

На консультації відбувається виявлення основної причини, що призвела за собою ряд наявних змін (п’яткова шпора, натоптиші, “кісточка”, болі в суглобах і спині, набряклість), а також проводитися плантографія – робиться “фотографія” вашої стопи, по якій додатково визначається стан склепінь стопи і точок опори.

Індивідуальні ортопедичні устілки

Індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення

2. Після постановки діагнозу лікар отримує індивідуальний зліпок вашої стопи. При отриманні зліпка ми використовуємо гіпсовий бинт. Цей метод отримання зліпка є найбільш правильним, оскільки лікар виготовляє його власними руками безпосередньо на вашій стопі, враховуючи всі особливості її будови і виявленої деформації або захворювань опорно-рухового апарату.

3. Індивідуальне виготовлення вже за зліпком ортопедичних устілок фахівцями компанії Ортофут з матеріалів, створених спеціально для ортопедії, лідерами в цій галузі німецькою компанією Отто Бок. Використовувані матеріали мають різну щільність, добре проводять тепло, на поверхню устілки викладається спеціальний матеріал м’який, добре проводить тепло, і повітря, що також важливо для людей, які страждають судинними захворюваннями стоп.

У підсумку отримуємо готову устілку. Устілка Ортофут добре носиться, підходить в будь-яке взуття, миється, що подовжує термін служби устілки.

Тільки при виготовленні устілок за індивідуальним зліпком стопи Ви отримаєте по справжньому індивідуальні ортези стопи, які дійсно нададуть лікувальний ефект саме для Ваших стоп.