Урологія

Урологія

Лікування простатиту ударно-хвильовою терапією

Історично простежується той факт, що ударно-хвильова терапія прийшла в медицину саме з урології – всім відоме дроблення каменів у нирках або сечовому міхурі за допомогою впливу ультразвуку (літотрипсія – «золотий» стандарт в лікуванні сечокам’яної хвороби). Фахівці медичного центру Аватаж за роки практики успішно застосовують метод ударно-хвильової терапії для лікування захворювання передміхурової залози і еректильної дисфункції. Не секрет, що подібного роду захворювання негативно позначається на всіх функціях чоловічого організму:

  • статевої;
  • дітородної;
  • гормональної;
  • сечовидільної.

На щастя, на сьогоднішній день ефективність методу ударно-хвильової терапії (УХТ) в лікуванні неінфекційного (застійного) простатиту, еректильної дисфункції та синдрому хронічної тазової болі досягає майже 100% і в більшості випадків допомагає позбутися від хвороби і вести повноцінний здоровий спосіб життя вже після 2-3 сеансів.

Умовчувати про складнощі при лікуванні захворювань в області урології не має сенсу. В першу чергу, вони часто викликані тим, що при медикаментозному лікуванні лікарські препарати не дають очікуваного ефекту, не дозволяють позбутися від застійних явищ в органах і поліпшити кровообіг – одні з головних причин виникнення захворювань простати і еректильної дисфункції. Слід пам’ятати про великий перелік побічних ефектів від регулярного прийняття медикаментів, на відміну від ударно-хвильової терапії, де єдиними несприятливими наслідками від лікування можуть бути тимчасові почервоніння шкіри в місці впливу і гематоми.

Лікування простатиту методом ударно-хвильової терапії

Лікування неінфекційного простатиту (у тому числі хронічного і калькулезного) здійснюється фахівцями медичного центру Аватаж на швейцарському апараті ударно-хвильової терапії фірми Storz Medical. Слід зазначити, медичний центр Аватаж не діагностує захворювання в області урології, а здійснює лікування на підставі раніше встановленого урологом діагнозу.

Лікування простатиту ударно-хвильової терапією

Лікування простатиту ударно-хвильової терапією

Лікування простатиту методом ударно-хвильової терапії є дуже результативним і в нашій практиці досягає майже 100% результату, тому цей метод може використовуватися у вигляді монотерапії (тобто лікування виключно методом УХТ) або в комплексі з іншими процедурами, які призначив лікар-уролог.

Кількість сеансів, необхідне для лікування перерахованих вище захворювань методом УХТ в середньому варіюється від 4 до 7 (залежно від віку пацієнта і тяжкості захворювання), кожен з яких займає не більше 15-20 хвилин. Інтервал між сеансами 5 – 7 днів. Процедура проводиться без проникнення у внутрішні органи пацієнта і без пошкодження шкірного покрову.

Біль і дискомфорт при лікуванні простатиту ударно-хвильової терапії в більшості випадків проходить майже відразу завдяки поліпшенню кровообігу під час процедури до 40 разів! Після закінчення лікування пацієнт повністю позбавляється від симптомів простатиту і повертається до повноцінного життя.

Із застосуванням ударних хвиль спостерігаються ефекти, характерні для всіх тканин людини, на які впливала акустична хвиля, зокрема:

  • усунення застійних явищ за рахунок проростання нових кровоносних судин (неоангіогенез – вперше в медицині!). УХТ – єдиний метод, який викликає ріст нових капілярів, які несуть додаткову кров до простати або пенісу в тих місцях, де знаходяться хворобливі вогнища, і, як наслідок, покращує крово-і лімфоток в цілому, усуває застійні явища в простаті і відновлює обмін речовин;
  • зникнення фіброзів – найчастіше основна причина виникнення болів і застійних процесів. Під впливом акустичної хвилі фіброз “розсмоктується”;
  • безопераційне видалення каменів у простаті (при калькульозному простатиті). Акустична хвиля, також як і при дробленні каменів в нирках, руйнує калькульозні утворення в простаті. В процесі лікування камені розчиняються і безболісно виводяться з організму природним шляхом.

Кількість пацієнтів, задоволених результатом лікування простатиту в медичному центрі Аватаж, становить 100% – один з найвищих показників ефективності методу ударно-хвильової терапії. Метод УХТ добре себе зарекомендував в лікуванні пацієнтів будь-якого віку. Ми успішно лікували хворих, які втратили всяку надію на одужання. Навіть пацієнти з “багаторічним” простатитом вже після другої-третьої процедури відзначали значне поліпшення, а до кінця курсу – майже повну відсутність його симптомів. Лікувальні процеси, які “запускаються” в організмі ударно-хвильової терапією тривають на протязі не менше 6 місяців – пролонгований ефект лікування.

Лікування простатиту методом ударно-хвильової терапії – це дуже успішний метод, що дозволяє без медикаментів, болючих масажів, довготривалих і численних фізпроцедур, повернути чоловікові здоровий спосіб життя в дуже короткі терміни.

Література і відеоматеріали по УХТ з області лікування урологічних захворювань знаходиться тут

Ударно-хвильова терапія в лікуванні простатиту