Травматологія-ортопедія

Травматологія-ортопедія

service01-930x426

Ударно-хвильова терапія в області травматології та ортопедії

(болі в спині, біль у плечі, болі в п’яті)

На жаль, біль в спині, біль у плечі – це симптоми травм і захворювань кістково-м’язового апарату, які супроводжують людей абсолютно всіх вікових груп, проте, як показує практика, з віком кількість подібних захворювань збільшується, а ефективність їх лікування повільно, але стабільно зменшується. У більшості подібних ситуацій найбільш ефективним методом лікування є ударно-хвильова терапія.

Ударно-хвильова терапія являє собою одну з найефективніших методик лікування великої кількості захворювань кістково-м’язового апарату, хребта, суглобів, болі в спині, біль у плечі. Вивчивши детальну інформацію про метод УХТ на нашому сайті, Ви напевно відзначили для себе, що лікування тих чи інших захворювань ударними хвилями є одним з найбільш ефективних і прогресивних методів. Саме тому сьогодні люди різних верств населення звертаються до ударно-хвильової терапії. Болі в спині, біль у плечі, болі в п’яті – це ті симптоми, які є сигналом про наявність порушень в області м’язового апарату, хребта, суглобів.

Метод УХТ перевершив (виявився набагато ефективніше) таких традиційних методів лікування, як:

 • фізіотерапія;
 • масаж;
 • мануальна терапія;
 • внутрісуглобні ін’єкції;
 • хірургічне втручання;
 • лікарське лікування.

Ефекти УХТ при лікуванні болю в спині, плечі

Лікування болю в спині та попереку методом УВТ

Слід зазначити, що при лікуванні болю в спині та інших хвороб з області травматології поліпшення спостерігаються вже відразу після першого сеансу, ефекти зростають, а больовий синдром поступово зникає. Фахівці медичного центру Аватаж практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта і намагаються максимально підвищити рівень ефективності процедур. Однак майже в 99% випадків спостерігаються:

 • зникнення больового синдрому та м’язового спазму;
 • підвищення еластичності зв’язок і сухожилля;
 • відновлення обсягу руху в суглобах;
 • підвищення грузопереносимості;
 • запобігання подальших загострень захворювання.

Показання до застосування УХТ в травматології

лікування п'яткової шпори і болів в п'яті київ

Ударно-хвильову терапію справді можна назвати проривом в лікуванні великої кількості захворювань в області травматології та ортопедії (зокрема, болі в спині, плечі, п’яті і т.д.), тому за великий період успішного застосування методу лікування екстракорпоральне ударними хвилями лікарі сформували перелік показань до їх застосування:

Механізм дії ЕУХТ

Ударно-хвильова терапія вважається найефективнішим неінвазивним методом лікування більшості захворювань в області травматології та ортопедії (в тому числі болю в спині, плечі, п’яті), адже механізм її впливу на вогнище захворювання полягає в тому, що завдяки впливу ударних хвиль змінюється проникність клітинних мембран.

М’які тканини, які, як відомо, складаються на 80% з води, ідеально пропускають енергію ударної хвилі, яка, проходячи через еластичні мембрани клітин, не руйнує їх. Натягнуті через набряклості, змінені мембрани клітин входять в резонанс з ударною хвилею і, як наслідок, руйнуються.

Таким чином, ми можемо спостерігати виборче вплив ударних хвиль всередині людського організму: здорові клітини залишаються недоторканими, хворі (запалені) – руйнуються.

Пацієнту слід знати, що в перші сеанси ударно-хвильової терапії можуть виникати несильні болі, подібні тим, що найчастіше виникають при масажі. Хвилюватися не варто, адже через кілька сеансів болі зникають і зовсім. Ударно-хвильова терапія користується великим попитом саме тому, що показує свою відчутну ефективність в найкоротші терміни.

Окремо варто відзначити, що наявність металевих штифтів у пацієнта не є протипоказанням або перешкодою для проведення ударно-хвильової терапії.

Лікування артрозів

Ударно-хвильова терапія на сьогоднішній день є найефективнішим методом лікування артрозів без застосування медикаментів, хірургічного втручання та будь-яких побічних ефектів. Одним з головних переваг методу УВТ в лікуванні артрозів є те, що акустична хвиля, проникаючи в проблемну зону провокує зростання нових капілярів там, де їх немає – одна з головних причин даного захворювання. Харчування хрящової і кісткової тканин внаслідок поліпшення кровообігу – ось шлях до лікування артрозів.

Лікування артрозу – одне з провідних напрямків у медичному центрі Аватаж. Ми маємо дуже успішний досвід позбавлення від даної проблеми на 1 і 2 стадії.


Результат лікування плечолопаткового периартриту ударно-хвильової терапією

Література і відеоматеріали по УХТ з області травматології-ортопедії