Неврологія

Неврологія

ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія в області неврології та лікуванні артриту, контрактур, болі в спині та попереку

Лікування артозу артритів контрактур ударно-хвильовою терапією київ

Лікування болю у плечі методом УХТ

Лікування болю у плечі. Ударно-хвильова терапія є ультрасучасним безболісним методом, який ефективний у 70% – 99% випадків, в тому числі при лікуванні болю у плечі. Метод лікування УХТ є неінвазивний (не вимагає хірургічного втручання), а тому є самим популярним і широко застосовуваним.

Медичний центр Аватаж є однією з небагатьох клінік, в якій успішно застосовують ударні хвилі в лікуванні переліку захворювань в області неврології. За роки успішної практики фахівці склали список захворювань (показань до застосування УХТ), при яких ударні хвилі є найбільш ефективним методом лікування. Незаперечна ефективність спостерігається при лікуванні:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі методики лікування ударними хвилями є рекомендованими МОЗ України, широко застосовуються в Європі і проходять в медичному центрі Аватаж під контролем фахівця.

Лікування неврологічних патологій (артрит, контрактури)

Лікування артрозів артритів методом УХТ

Лікування артрозів методом УХТ

Лікування неврологічних патологій проводиться на апараті Masterpuls 200 швейцарської фірми Storz Medical, який являє собою найсучасніший серед конкурентів в області УХТ. Даний апарат орієнтований на широку базу застосування, що говорить не тільки про його функціональність, але і потужність в цілому. Він дозволяє успішно справитися з багатьма захворюваннями в області неврології, зокрема лікуванні артрозів з його різновидами.

Специфікою лікування неврологічних захворювань в медичному центрі Аватаж є унікальні запатентовані методики, завдяки яким ударні хвилі діють вибірково, залишаючи здорові клітини недоторканими, запалені ж, навпаки, під впливом ударної хвилі руйнуються, на їхньому місці виростають “здорові”.

Динаміка больового синдрому після лікування методом екстракорпоральної ударно-хвильової терапії має характерну особливість: лікування проводиться амбулаторно, кількість сеансів встановлюється фахівцем індивідуально відповідно до стадії і тяжкостю захворювання.


Детальніше про специфіку лікування в медичному центрі Аватаж ви можете дізнатися в розділі сайту “Пацієнтам”.

Література і відеоматеріали по УХТ з області неврології