Хірургія

Хірургія

[do_widget id="ci_service_widget-33"]
[do_widget id="ci_service_widget-34"]

Лікування трофічної виразки (діабетичної стопи), розтяжок і целюліту ударно-хвильової терапією

Скинути зайву вагу і позбутися від шкірних недоліків самостійно іноді стає майже неможливо. Багато людей намагаються вести здоровий спосіб життя, займаючись спортом і дотримуючись модних дієт від новоявлених «гуру beauty-індустрії», однак такий підхід до проблеми недоліків у зовнішності не принесе в найкоротші терміни помітного результату. Якщо ви хочете вилікувати будь-які хвороби з області дерматології швидко, то ідеальним варіантом для вас буде метод лікування екстракорпоральне ударним хвилями (ударно-хвильова терапія або УХТ).

Ударно-хвильова терапія – останній хіт сучасних косметичних засобів. УХТ є новим для України, але добре зарекомендували і досить вивченим в Європі і США методом боротьби з дерматологічними (і не тільки) проблемами. Сама терапія заснована на використанні акустичних хвиль, які характеризуються високою амплітудою тиску. За допомогою ударних хвиль можна вилікувати (саме вилікувати, а не тимчасово позбутися від зовнішніх ознак) велику кількість проблем з області дерматології.

За допомогою ударно-хвильової терапії можна вилікувати такі дефекти зовнішності, як:

 • Келоїдні рубці
 • Слабка сполучна тканина
 • Діабетична стопа
 • Виразки гомілки (трофічні порушення гомілки)

  Як це працює?

  Принцип УХТ добре відомий і випробуваний в кардіології, ортопедії, урології, спортивній медицині і т.д. Він успішно застосовується при лікуванні захворювань і травм опорно-рухового апарату.

  Лікувальні імпульси (удари) поширюються у формі акустичних хвиль, глибоко проникаючи в тканини організму. Повільно зростаючий тиск відновлює природний обмін речовин, запускаються процеси оновлення, омолодження шкіри. Шкіра стає рівною, гладкою і шовковистою, поліпшується м’язова еластичність.

  Що відбувається під час сеансу ударно-хвильової терапії?

  Під впливом ударної хвилі в тканинах відбувається ряд змін:

  • Стимуляція метаболічної активності, підвищення розщеплення жирів
  • Покращення циркуляції крові
  • Покращення циркуляції лімфи
  • Зменшення фибротичних вузлів
  • Активація з’єднувальних тканин
  • Подтягування тканин
  • Довготривалий ефект завдяки зростанню нових капілярів (неоангеогенез) і клітинної регенерації (цей ефект використовується також в кардіологічних апаратах при лікуванні ішемічної хвороби серця)

   Головна відмінність ударно-хвильової терапії від інших антицелюлітних методик – це те, що ви не тільки усуваєте саму целюлітну тканину, але органічно «перероджуюте» її в здорову. Після закінчення курсу ви помітите реальний ефект, шкіра не тільки підтягнеться, але стане більш щільною і пружною.

   УХТ активно використовується при відновленні пружності та еластичності шкіри живота.

   Процедура проводиться на терпимому для пацієнта рівні впливу. Курс складається з 6-12 сеансів з інтервалом 5 – 7 днів. Тривалість сеансу в середньому – 20-45 хвилин в залежності від кількості зон впливу.

   У медичному центрі Аватаж діагностування дерматологічних захворювань не проводиться. Ви можете звернеться до нас з уже встановленим лікарем-дерматологом діагнозом для проведення процедур ударно-хвильової терапії.

   Важливо!

   Оскільки процес пов’язаний з дефіброзацією і посиленням лімфодренажу тканин, для того, щоб шлаки швидко виводилися з організму, необхідна допомога лімфатичній системі у вигляді підвищеного вживання рідин – не менше 2 літрів на день і лімфодренажних процедур, які медичний центр Аватаж включив в антицелюлітний курс методом УХТ і вам не доведеться оплачувати його окремо. Поліпшення лімфодренажу ми здійснюємо за допомогою запатентованої технології V-Actor – терапія вібростімуляції , яка за своїми ефектам значно перевершує популярні зараз різновиди апаратних масажів.

   Ефективність доведена дослідженнями

   Оцінка результатів методу УХТ проводилась за допомогою таких методів

   1. Ультразвукове дослідження верхнього і нижнього шарів дерми.
   2. Аналіз сироватки крові на рівень жирового метаболізму.
    Аналіз крові показав, що в результаті гострого ефекту УХТ глицерол і вільні жирові кислоти мобілізуються. Акустичні хвилі розбивають ці речовини і малоновий діальдегід, що призводить до тимчасового їх викиду в сироватці крові. Подальше лікування акустичними хвилями забезпечує тривале зниження цих речовин в тканини, що забезпечує антиоксидантний захист тканини.
   3. Методика DermaLab® з використанням модуля для оцінки еластичності шкіри.
    Виміряне значення еластичності шкіри в кінці лікування продемонструвало зростання на 74%. Під час контрольного огляду через 3 місяці після лікування цей показник покращився до 105%.

   Результати іншого дослідження підтвердили високу ефективність УХТ при зменшенні обсягів тіла: зменшення обсягів у 82% суб’єктів дослідження, скорочення обсягу окружностей стегон на 2,5-7 см, збільшення пружності ніг в 84% випадків, більш гладка поверхня шкіри у 95% жінок.

   Ударна хвиля не тільки усуває целюлітну тканину, але і сприяє оздоровленню тканин, усуває в’ялість, підвищує пружність.

   Головна перевага УХТ – неінвазивность лікування!

   На сьогоднішній день ударно-хвильова терапія є найефективнішим неінвазивним (що не вимагає хірургічного втручання) методом лікування більшості захворювань опорно-рухової системи, а також ефективна при лікуванні захворювань в областях кардіології (лікування ішемічної хвороби серця), дерматології, неврології, урології та естетичної медицини (УХТ широко застосовується при лікуванні целюліту). Сама королева поп-музики зазначила, що своєю бездоганною зовнішністю в її роки вона зобов’язана ударно-хвильовій терапії).

   У медичному центрі Аватаж діагностування дерматологічних захворювань не проводиться. Ви можете звернутися до нас з уже встановленим лікарем-дерматологом діагнозом для проведення процедур ударно-хвильової терапії.

   Література і відеоматеріали по УХТ з області дерматології