П’яткова шпора. Лікування ударно-хвильовим методом в медичному центрі Аватаж

П’яткова шпора. Лікування ударно-хвильовим методом в медичному центрі Аватаж

П'яткова шпора. Лікування ударно-хвильовим методом в клініці Авантаж

П’яткова шпора. Лікування ударно-хвильовим методом в медичному центрі Аватаж

П’яткова шпора – це широко поширене захворювання серед населення. У медицині дана проблема називається плантарний фасциїт з утворенням шпори (є також плантарний фасциїт і без шпор, але загальна назва залишається – п’яткова шпора). Страждаючі плантарним фасциїтом, скаржаться на регулярні болі в області п’яти при ходьбі або при відсутності навантаження – навіть вранці після відпочинку. П’яткова шпора добре вивчене сучасними травматологами захворювання, причини виникнення плантарного фасциїту чітко встановлені – плоскостопість, зайва вага, неправильне (або старе) взуття, надмірні фізичні навантаження і т.п.

Детально описувати і уточнювати назологію п’яткової шпори ми не будемо – її симптоми зрозумілі і визначені у договорі: біль у п’яті, дискомфорт під час ходьби, печіння в області склепіння стопи і т.п. Слід знати, що хворому варто звернутися до травматолога, який займається діагностуванням та лікуванням п’яткової шпори.

Набагато важливіше знайти хороший спосіб лікування п’яткової шпори в Києві. Вже на протязі останніх 10 років ним є ударно-хвильова терапія (УХТ). За ефективністю УХТ в кілька разів перевищує всі інші відомі науці методики. 95 – 98% – це середній показник задоволеності хворих, які пройшли курс лікування п’яткової шпори в центрі «Аватаж» на обладнанні зі Швейцарії фірми Storz Medical (Шторц Медікал, далі ми ще повернемося до обговорення обладнання, яке застосовується в лікуванні шпор). Варто згадати, що раніше популярним в лікуванні п’яткових шпор в Києві була рентгенотерапія, але вже з самої назви методики можна зрозуміти про його побічні ефекти, а головне – через рік після лікування всього 15% хворих відзначали задовільний ефект. Інші методи мають настільки низький результат ефективності позбавлення від п’яткової шпори, що ми не будемо навіть витрачати на них ваш час.

П’яткову шпора краще лікувати в клініці “Аватаж”. Чому?

“Але ж це прихована реклама клініки!” – подумають багато про себе і будуть праві. Не поспішайте закривати цю сторінку. Якщо вам важливо якісне лікування п’яткової шпори, не полінуйтеся дочитати до кінця.

_______________________________

Зі свого боку використовуючи виключно сухі факти і цифри ми донесемо для вас важливу і логічну інформацію – наведемо залізні докази того, що клініка “Аватаж” заслуговує дійсно високої довіри і авторитету в питанні застосування ударно-хвильової терапії не тільки в Києві, а й в Україні.

_______________________________

Отже, по порядку.

1. Клініка “Аватаж” – комерційна організація. Як це впливає на результат? Відповідь: дуже сильно!

Засновниками центру ударно-хвильової терапії “Аватаж” є особи, що офіційно представляють швейцарську фірму Storz Medical (беззаперечний світовий авторитет у вивченні лікувальних властивостей звукових хвиль) в Україні – тобто є організацією, яка продає обладнання УХТ. З метою доказу винятковості даних установок була заснована клініка «Аватаж» з вузькою спеціалізацією – ударно-хвильова терапія. За 13 років практичного застосування ударно-хвильової терапії лікарі накопичили колосальні знання в даній сфері, сформувавши власні протоколи (рецепти), які отримали визнання в Європі (“Аватаж” в 2015 році стала авторизованим центром УХТ від Шторц Медікал). Багато з них запатентовані в Україні за участю провідних ортопедів-травматологів. В Україні продано вже близько 60 установок УХТ, в тому числі відомим відомчим медичним установам і санаторіям України.

П'яткова шпора. Лікування ударно-хвильовим методом в клініці Авантаж

Клініка Аватаж – єдиний в Україні авторизований центр ударно-хвильової терапії від Storz Medical (Швейцарія)

___________________________________

Якщо ми не будемо надавати якісне лікування і досягати високих результатів в лікуванні п’яткової шпори – ми не продамо жодного апарату УВТ. Логічно? Звісно так! Тому ми приречені на демонстрування пацієнтам і лікарям відмінних результатів в позбавленні від п’яткової шпори.

____________________________________

2. Клініка «Аватаж» – це ефективне обладнання ударно-хвильової терапії.

Медичний центр «Аватаж» для позбавлення від п’яткової шпори застосовує швейцарські апарати Storz Medical. Устаткування для лікування – це запорука успішного результату – тут погодяться всі.

П'яткова шпора. Лікування ударно-хвильовим методом в клініці Авантаж

Лікування п’яткової шпори на швейцарському обладнанні ударно-хвильової терапії в клініці Аватаж

Коротко про характеристики апаратів УХТ Шторц Медікал в клініці «Аватаж».

- До 12 см – глибина проникнення ударної хвилі (у інших виробників – до 4 см)

- 18 – кількість насадок для формування різної форми і довжини ударної хвилі, що впливає на результат лікування шпори (у найближчих конкурентів – всього 3 насадки).

- БМС – запатентована технологія біомеханічної стимуляції, що застосовується в апаратах Шторц Медікал була розроблена ще радянськими вченими і застосовується для хворих сухожиль і м’язів стопи, миттєво підвищуючи їх еластичність. Це значно скорочує кількість процедур і збільшує їх ефективність в лікуванні плантарного фасциїту зі шпорою чи без неї.

- V-Actor (Ві-ектор) - запатентована Шторц Медікал технологія впливу на м’язи і сухожилля вібрацією на частоті їх роботи (скорочень). За допомогою даної методики можна посадити людину на поперечний шпагат всього за кілька тижнів без фізичних тренувань. Кожна процедура УХТ закінчується впливом віброімпульсів на м’язи та сухожилля, які беруть участь в підтримці рухливості стопи. Дана технологія недоступна для інших виробників і клініка «Аватаж» одна з небагатьох в Києві і Україні, яка застосовує її в лікуванні п’яткової шпори.

- До 5 бар і 35 Герц – це сила енергії і частота передачі ударної хвилі в тканини людини. Компанія Шторц Медікал єдина в світі, яка має частоту хвилі 35 Герц. Крім того, для підвищення комфорту процедури і усунення хворобливості для пацієнта, регулювання енергії має крок в 0,2 Бара. У інших виробників – 1 Бар. Наприклад, якщо пацієнт відчуває біль під час процедури, то лікар зменшує енергію поступово, а не різко її знижуючи, тим самим втрачаючи ефективність кожного імпульсу (удару), що тягне за собою подорожчання лікування.

- Терапія фасцій – це унікальна технологія, презентована в жовтні 2015 року компанією Шторц Медікал і полягає у впливі спеціальних запатентованих генераторів ударної хвилі виключно для лікування фасцій – сухожиль. Як відомо, п’яткова шпора – це хвороба в першу чергу сухожиль, які терплять неправильне навантаження і викликають постійний біль. Клініка «Аватаж» – єдина в Україні володіє цією технологією. Включення в протокол лікування п’яткової шпори даних аплікаторів дозволяє вже під час (!) процедури прибрати больовий синдром не менш, ніж на 70% у 90% хворих.

Це головні і об’єктивні переваги лікування п’яткової шпори в клініці “Аватаж” на швейцарському обладнанні.

Ціноутворення

(для тих, хто шукає дешевше)

Безкоштовний сир тільки в мишоловці – це стара приказка і до медицини вона має саме пряме відношення, враховуючи, що установки ударно-хвильової терапії в Києві мають тільки приватні медичні установи з витікаючими звідси наслідками.

Медичний центр “Аватаж” в лікуванні п’яткової шпори і інших захворювань використовує прозорий підхід в ціноутворенні. Головний фактор, який впливає на формування ціни одного удару – це його собівартість, яка залежить від витратного матеріалу – кулі. Відпрацювавши певну кількість ударів, вона перестає формувати потрібну енергію і крім звукового ефекту для наших вух нічого лікувального вже не “несе”. Зате багато клінік цим користуються і продовжують “лікувати”, заробляючи гроші. У підсумку, пацієнт залишається з проблемою, без засобів і цілком природним негативним враженням про методику ударно-хвильової терапії.

Дешевизна однієї процедури ударно-хвильової терапії підозріла тим, що в першу чергу економлять на здоров’ї пацієнта. Заманюючи невеликою ціною, клініки не конкретизують, скільки імпульсів “входить” в вартість і які насадки вони будуть використовувати для лікування п’яткової шпори ударно-хвильової терапії. А це ключовий моммент!

_______________________________________

Пацієнта можна зрозуміти – його не цікавлять подробиці, йому потрібен результат вже зараз. Але такий підхід в лікуванні п’яткової шпори рідко проходить без наслідків для здоров’я (наприклад, уколи дипроспана) або для фінансів ( “скупий платить двічі”, а в медицині і більше).

_______________________________________

Клініка “Аватаж” докладає дуже багато зусиль, щоб поінформованість населення в даному питанні росла і ставала дієвим способом боротьби з такими шахраями. Тільки ваші знання допоможуть вам знайти добросовісності лікаря і клініку – пам’ятайте про це завжди!

Лікування п'яткової шпори ударно-хвильовою терапією в клініці Аватаж

Лікування п’яткової шпори ударно-хвильовою терапією в клініці Аватаж

У центрі “Аватаж” пацієнт оплачує фактично отримані імпульси, кількість яких встановлює лікар. П’яткова шпора у кожного своя і не завжди виходить сформувати один загальний рецепт лікування для всіх – комусь достатньо 2 тисяч “ударів”, а комусь необхідно в два рази більше. Наше завдання – вилікувати, а не бути подобою “пилососа” для вашого гаманця!

Теж саме стосується і кількості процедур. Фахівці клініки “Аватаж” ніколи не пропонують хворому заздалегідь оплачувати курс лікування п’яткової шпори ударно-хвильової терапії – це суперечить принципу об’єктивного підходу в лікуванні і фактично ставить здоров’я людини на “потік” (доктор автоматично ставати бездумним “верстатом” і деградує як фахівець).

Молодому організму легше впоратися з хворобою і іноді досить 3 – 4 процедур УВТ для лікування п’яткової шпори. Літній людині з “застарілої” шпорою і уповільненими обмінними і відновними процесами часто необхідно і 5 – 10 процедур. Реакція організму на лікування п’яткової шпори ударно-хвильової терапії дуже індивідуальна і його можна припинити відразу, як тільки буде очевидний позитивний ефект – приймається спільне рішення лікаря і пацієнта.

Нещодавно в практиці клініки “Аватаж” був випадок: жінка 74 років звернулася за медичною допомогою з діагнозом п’яткова шпора. Вже після 4 процедури ударно-хвильової терапії лікування було успішно завершено – ефективність склала 90%.

Кінцевий результат лікування п’яткової шпори ударно-хвильовим методом в клініці Аватаж

Ударно-хвильова терапія в лікуванні плантарного фасциїта – це не панацея! Якщо вам десь скажуть, що ударно-хвильова терапія на 100% вас позбавить від шпори – не втрачайте час і гроші. Так, на сьогоднішній день це найефективніший метод лікування даного захворювання, але він не дає 100% гарантії. За багаторічними спостереженнями лікарів клініки “Аватаж” через рік після закінчення лікування ефективність ударно-хвильової терапії становить 97 – 98%. Важливо відзначити, що ми спеціально привели результати через рік, а не відразу після закінчення лікування. Ударно-хвильова терапія має пролонгований (наростаючий) лікувальний ефект в позбавленні від п’яткової шпори. Це підтверджується і результатами спостережень наших німецьких і швейцарських колег з Інституту спортивної медицини міста Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Чим далі від останньої процедури, тим позитивна динаміка.

Характерними особливостями в лікуванні п’яткової шпори ударно-хвильової терапією є швидке позбавлення від больового синдрому – вже під час процедури; стійкий багаторічний позитивний ефект (за умови усунення причин плантарного фасциита, наприклад, у випадку з плоскостопістю – носіння індивідуальних ортопедичних устілок); доступність з точки зору витрат в порівнянні з медикаментозним або інвазивними методами.

Порівняння сучасних методів лікування п’яткової шпори  - унікальне порівняння ефективності і затрат