Про апарати УХТ

Про апарати УХТ

Апарат ударно-хвильової терапії

Аппарат УХТ Storz Medical

Медичний центр Аватаж використовує найсучасніші апарати радіальної ударно-хвильової терапії Masterpuls MP200 швейцарської фірми Storz Medical. Варто відмітити, що швейцарська компанія Storz Medical вже більше 30 років не лише є світовим виробником апаратів УХТ але 1 єдиною компанією, яка проводить наукові досліди в області впливу ударної хвилі на людину. В арсеналі компанії є технічна і науково-дослідна лабораторії, лікарі, вчені і інженери, взаємодія яких дає можливість виробляти не лише якісні апарати, але й протоколи лікування, можливість формувати з джерела ударну хвилю необхідної форми і довжини. Цифри і характеристики ударної хвилі у Storz Medical  говорять самі – глибина фокусованої УХТ від 0,5 до 12,5 см (аналоги і конкуренти у світі відсутні), фокус має єліптичну форму (на відміну від точкової), що гарантує попадання в необхідну зону і швидке одужання.

У 2017 році медичний центр “Аватаж” придбав два апарати ударно-хвильової терапії  швейцарської компанії Storz Medical:

- Duolth SD1 T-Top для фокусованої ударно-хвильової терапії, яка застосовується, особливо, в урології (простатит, у тому числі калькульозний, хвороба Пейроні, еректильна дисфункція) і стоматологія (пародонтоз, укріплення кісткової тканини, артроз СНЩС), і завершує ідеальне поєднання при впливі радіальної УХТ в травматології, неврології, дерматології, естетичній медицині.

duolith_sd1_t-top_awatage
Аппарат фокусированной УВТ Duolith_SD1 T-Top – последняя модель от швейцарской компании Storz Medical

- нову модель 2017 року Masterpuls MP200 Ultra для радіальної ударно-хвильової терапії.

mp200_1
Аппарат радиальной ударно-волновой терапии Masterpuls MP200 Ultra

Ми гордимося тим, що можемо запропонувати нашим пацієнтам обладнання, яке не має аналогів і конкурентів. Основними особливостями даного обладнання є те, що ударна хвиля має глибину проникнення до 12,5 см, що значно розширює круг показань для лікування. Тільки апарати швейцарської компанії Storz Medical мають широкий спектр управління силою і частотою удару і більше 20 (!) спеціальних насадок (у інших виробників – всього 3-4), задача яких утворювати ударну хвилю потрібної форми і глибини, впливаючи на різні патології з більшою ефективністю. Унікальними і не маючими аналогів аплікатори Spine-Actor розроблені для лікування остеохондрозу – паравертебрального впливу. Аплікатори Peri-Actor – перші у світі насадки для впливу виключно на сухожилля (фасції). Наука підтвердила, що організм лдини пронизаний фасціями, які подібно скелету, підтримують м’язи і органи, знаходячись в постійній взаємодії між собою. Це напряму пов’язано з біомеханікою людини – правильне розташування органів забезпечую раціональне навантаження на суглоби, як і навпаки – відхилення призводять до підвищеного тертя в суглобах, перекосам кістково-м’язового корсету і поступовому формуванню багатьох патологій, починаючи від п’яткової шпори, закінчуючи артрозом, остеохондрозом і шийною мігренню.

4_mp_200
Комплекты насадок для УВТ от Storz Medical – комплексное воздействие на кости, мышцы и сухожилия.

У 2017 році медичний центр “Аватаж” придбав два апарати ударно-хвильової терапії швейцарської компанії Storz Medical:

- Duolth SD1 T-Top для фокусованої ударно-хвильової терапії, яка застосовується в лікування урологічних і деяких травматологогічних захворювань.

- нову модель 2017 року Masterpuls MP200 для радіальної ударно-хвильової терапії.

Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим пацієнтам обладнання, яке не має аналогів і конкурентів. Основними відмінними особливостями даного обладнання є те, що ударна хвиля має глибину проникнення до 12,5 см, що значно розширює коло показань для лікування. Тільки апарати швейцарської компанії Storz Medical мають найширший спектр управління силою і частотою удару та більше 20 (!) спеціальних насадок (у інших виробників – всього 3-4), що підвищує ефективність лікування і дозволяє скоротити курс лікування на кілька сеансів в порівнянні з іншим подібним обладнанням ударно-хвильової терапії.

Факти і цифри

Частота ударів: 1 – 21 Гц
Робочий тиск: 1 – 5 Бар
Управління за допомогою сенсорного LCD екрана
D-ACTOR® технологія
V-ACTOR® 35 Гц – «вібраційна терапія»

Тепер можливо!

Апарат УХТ Шторц медикал

Апарат УХТ Storz Medical

Завдяки конструкції даного апарату вдається максимально точно дозувати не тільки інтенсивність, але і глибину впливу ударних хвиль, з максимальною чіткістю локалізації зони лікування. Також необхідно згадати про те, що проходження імпульсних акустичних хвиль не супроводжується виділенням тепла і утворенням високоплотного електромагнітного поля, що дозволяє використовувати ударні хвилі навіть в тих зонах, де присутні металеві конструкції (наприклад, для лікування уповільненої консолідації переломів з встановленими штифтами).

D-ACTOR® технологія - «біомеханічна стимуляція»(BMS)

апарат ударно-хвильової терапії

Аплікатор ударних хвиль

«Біомеханічна стимуляція» (BMS), виконувана за допомогою технології D-ACTOR®, базується на механічному застосуванні вібруючих імпульсів на напружені, скорочені або перевантажені м’язи і сухожилля за допомогою фізіологічних частот ударів (18 – 21 Гц) і низьких амплітуд вібрацій передавачів ударів D- ACTOR®.
В результаті, проприоцепція управляється, тканини очищаються і поліпшується взаємодія між центральною і периферичною нервовими системами.

V-ACTOR® технологія - вібростимуляція

вібротерапія київ

Використання вібростімуляції по технології V-Actor для зниження м’язового напруження і усунення тригерних точок є науково обгрунтованим терапевтичним підходом. Вібротерапія покращує циркуляцію крові і лімфи в позаклітинному матриксі сполучної тканини і стимулює метаболічну активність. Новий унікальний і запатентований аплікатор для вібротерапії, працює на частотах до 35 Гц і забезпечує оптимальну регуляцію фізіологічного м’язового тремору. Аплікатор V-ACTOR розроблений для локалізації та впливу на тригерні і акупунктурні точки і є відмінним доповненням до радіальної ударно-хвильової терапії в лікуванні м’язових спазмів і жирових відкладень.

Радіальні хвилі тиску RSWT (Radial Shockwave Therapy)

ударно-хвильова терапія апарати

Аплікатор ударних хвиль Storz Medical

Радіальні хвилі тиску – це пневматично сгенеровані акустичні імпульси, які передаються тілу за допомогою аплікатора і покривають всю больову зону. Кінетична енергія, яка зосереджена в аплікаторі (кулі), прискореного стисненим повітрям, переходить в акустичну енергію при зіткненні кулі з нерухомою частиною головки пістолета. Радіальні хвилі тиску після проникненні в тканини розходяться в різні боки і поступово втрачають енергію із збільшенням глибини проникнення. Вони характеризуються великою довжиною хвилі і не можуть фокусуватися в глибоких тканинах. Глибина проникнення як правило коливається від 1 до 7 см. Їх максимальна щільність потоку енергії знаходитися в точці виходу з поверхні передавача ударів (головки пістолета).

Робота аплікатора УХТ

Робота аплікатора УХТ

В апаратах Masterpuls MP200 ударні хвилі генеруються за допомогою балістичного принципу, який є природним за природою виникнення і відповідно найефективнішим. Усередині рукоятки знаходиться маленька “куля” (поршень), яка під впливом повітря високого тиску впливає на аплікатор (спеціальну насадку), утворюючи таким чином ударну хвилю.

Про Storz Medical

Фірма ШТОРЦ МЕДІКАЛ АГ (Storz Medical AG), заснована в 1987 році – швейцарське підприємство в групі компаній КАРЛ ШТОРЦ (Karl Storz). Мета фізиків і інженерів Storz Medical – безперервне поліпшення технології ударних хвиль і розробка нових типів систем. Продукти Storz Medical вже неодноразово доводили ефективність свого застосування в урології, гастроентерології, травматології, ортопедії, ЛОР та інших областях застосування ударних хвиль. апарат ударно-хвильової терапії
Storz Medical – єдина компанія в світі, яка розробила власну унікальну систему генерації ударних хвиль, яка з великим успіхом використовується в усіх працюючих ударно-хвильових системах фірми Storz Medical. Дослідження циліндричного джерела ударних хвиль фірми Storz Medical, виконані незалежними науковими організаціями, підтверджують видатну ефективність руйнування каменів і оптимальні значення всіх важливих для медицини параметрів таких як тиск, щільність потоку енергії, точність відтворення і мінімізація впливу на шкіру.