Про апарати УХТ

Про апарати УХТ

Апарат ударно-хвильової терапії

Аппарат УХТ Storz Medical

Медичний центр Аватаж використовує найсучасніші апарати радіальної ударно-хвильової терапії Masterpuls MP200 швейцарської фірми Storz Medical. У 2017 році медичний центр “Аватаж” придбав два апарати ударно-хвильової терапії швейцарської компанії Storz Medical:

- Duolth SD1 T-Top для фокусованої ударно-хвильової терапії, яка застосовується в лікування урологічних і деяких травматологогічних захворювань.

- нову модель 2017 року Masterpuls MP200 для радіальної ударно-хвильової терапії.

Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим пацієнтам обладнання, яке не має аналогів і конкурентів. Основними відмінними особливостями даного обладнання є те, що ударна хвиля має глибину проникнення до 12,5 см, що значно розширює коло показань для лікування. Тільки апарати швейцарської компанії Storz Medical мають найширший спектр управління силою і частотою удару та більше 20 (!) спеціальних насадок (у інших виробників – всього 3-4), що підвищує ефективність лікування і дозволяє скоротити курс лікування на кілька сеансів в порівнянні з іншим подібним обладнанням ударно-хвильової терапії.

Факти і цифри

Частота ударів: 1 – 21 Гц
Робочий тиск: 1 – 5 Бар
Управління за допомогою сенсорного LCD екрана
D-ACTOR® технологія
V-ACTOR® 35 Гц – «вібраційна терапія»

Тепер можливо!

Апарат УХТ Шторц медикал

Апарат УХТ Storz Medical

Завдяки конструкції даного апарату вдається максимально точно дозувати не тільки інтенсивність, але і глибину впливу ударних хвиль, з максимальною чіткістю локалізації зони лікування. Також необхідно згадати про те, що проходження імпульсних акустичних хвиль не супроводжується виділенням тепла і утворенням високоплотного електромагнітного поля, що дозволяє використовувати ударні хвилі навіть в тих зонах, де присутні металеві конструкції (наприклад, для лікування уповільненої консолідації переломів з встановленими штифтами).

D-ACTOR® технологія - «біомеханічна стимуляція»(BMS)

апарат ударно-хвильової терапії

Аплікатор ударних хвиль

«Біомеханічна стимуляція» (BMS), виконувана за допомогою технології D-ACTOR®, базується на механічному застосуванні вібруючих імпульсів на напружені, скорочені або перевантажені м’язи і сухожилля за допомогою фізіологічних частот ударів (18 – 21 Гц) і низьких амплітуд вібрацій передавачів ударів D- ACTOR®.
В результаті, проприоцепція управляється, тканини очищаються і поліпшується взаємодія між центральною і периферичною нервовими системами.

V-ACTOR® технологія - вібростимуляція

вібротерапія київ

Використання вібростімуляції по технології V-Actor для зниження м’язового напруження і усунення тригерних точок є науково обгрунтованим терапевтичним підходом. Вібротерапія покращує циркуляцію крові і лімфи в позаклітинному матриксі сполучної тканини і стимулює метаболічну активність. Новий унікальний і запатентований аплікатор для вібротерапії, працює на частотах до 35 Гц і забезпечує оптимальну регуляцію фізіологічного м’язового тремору. Аплікатор V-ACTOR розроблений для локалізації та впливу на тригерні і акупунктурні точки і є відмінним доповненням до радіальної ударно-хвильової терапії в лікуванні м’язових спазмів і жирових відкладень.

Радіальні хвилі тиску RSWT (Radial Shockwave Therapy)

ударно-хвильова терапія апарати

Аплікатор ударних хвиль Storz Medical

Радіальні хвилі тиску – це пневматично сгенеровані акустичні імпульси, які передаються тілу за допомогою аплікатора і покривають всю больову зону. Кінетична енергія, яка зосереджена в аплікаторі (кулі), прискореного стисненим повітрям, переходить в акустичну енергію при зіткненні кулі з нерухомою частиною головки пістолета. Радіальні хвилі тиску після проникненні в тканини розходяться в різні боки і поступово втрачають енергію із збільшенням глибини проникнення. Вони характеризуються великою довжиною хвилі і не можуть фокусуватися в глибоких тканинах. Глибина проникнення як правило коливається від 1 до 7 см. Їх максимальна щільність потоку енергії знаходитися в точці виходу з поверхні передавача ударів (головки пістолета).

Робота аплікатора УХТ

Робота аплікатора УХТ

В апаратах Masterpuls MP200 ударні хвилі генеруються за допомогою балістичного принципу, який є природним за природою виникнення і відповідно найефективнішим. Усередині рукоятки знаходиться маленька “куля” (поршень), яка під впливом повітря високого тиску впливає на аплікатор (спеціальну насадку), утворюючи таким чином ударну хвилю.

Про Storz Medical

Фірма ШТОРЦ МЕДІКАЛ АГ (Storz Medical AG), заснована в 1987 році – швейцарське підприємство в групі компаній КАРЛ ШТОРЦ (Karl Storz). Мета фізиків і інженерів Storz Medical – безперервне поліпшення технології ударних хвиль і розробка нових типів систем. Продукти Storz Medical вже неодноразово доводили ефективність свого застосування в урології, гастроентерології, травматології, ортопедії, ЛОР та інших областях застосування ударних хвиль. апарат ударно-хвильової терапії
Storz Medical – єдина компанія в світі, яка розробила власну унікальну систему генерації ударних хвиль, яка з великим успіхом використовується в усіх працюючих ударно-хвильових системах фірми Storz Medical. Дослідження циліндричного джерела ударних хвиль фірми Storz Medical, виконані незалежними науковими організаціями, підтверджують видатну ефективність руйнування каменів і оптимальні значення всіх важливих для медицини параметрів таких як тиск, щільність потоку енергії, точність відтворення і мінімізація впливу на шкіру.