Лікування хвороби Пейроні методом ударно-хвильової терапії

Лікування хвороби Пейроні методом ударно-хвильової терапії

лікування хвороби пейроні ударно-хвильовою терапією аватаж

Лікування хвороби Пейроні методом ударно-хвильової терапії

Хвороба Пейроні – поширена недуга, про яку знають багато чоловіків. Не дивлячись на розповсюдженість даної патології серед чоловічої частини населення, справжні причини даного захворювання до тепер не встановлені. Прийнято вважати, що хвороба Пейроні виникає внаслідок мікротравм статевого члена, які були отримані під час статевого акту. На фоні травми в органі спостерігаються фіброзні зміни. В подальшому це призводить до маси негативних наслідків:

  • Викривленню статевого члена в еректильному стані;
  • Періодичним чи постійним болям;
  • Зниженню еректильної функції;
  • Погіршенню якості статевого життя чоловіка і його партнера.

Медики виділяють основні групи пацієнтів, які страждають хворобою Пейроні. Перша група – чоловіки, у яких недуга протікає безсимптомно, не заявляючи про себе неприємною симптоматикою. При цьому пацієнт може самостійно визначити у себе наявність кута викривлення статевого органу, який не спричиняє негативного впливу на статеве життя, не викликає суттєвих проблем з ерекцією.

У пацієнтів другої групи діагностуються виражені еректильні деформації, які ускладнюють нормальний статевий акт, у деяких випадках – роблять його повністю неможливим.

Недивлячись на всю серйозність проблеми, у сучасному світі хвороба Пейроні успішно лікується. Існують кілька основних способів лікування:

Медикаментозна терапія. Проводиться виключно у фазу загострення. При хронічному протіканні недуги використання медикаментів не дає відчутного ефекту. Місцеве введення препаратів безпосереденьо у область статевого члена також не виправдано  з огляду на низьку ефективність.

Хірургічне лікування. Проводиться у самих крайніх випадках при наявності важких форм. Хірургічне лікування хвороби Пейроні відрізняється дороговизною, травматичністю і складним прогнозом позитивного результату. Сама операція вимагає високої кваліфікації лікаря. Часті випадки рецидиву після проведення хірургічних маніпуляцій. Іноді хірургічне лікування не дає відчутного лікувального ефекту і лише ускладнює і без того непросту ситуацію: хвороба прогресує, на місці розрізу з’являються рубці, утворюються нові фіброзні бляшки.

лікування хвороби пейроні ударно-хвильовою терапією аватаж

Лікування хвороби Пейроні ударно-хвильовою терапією на швейцарському обладнанні у медичному центрі “Аватаж”

Ударно-хвильова терапія. У даний час сама ефективна сучасна методика лікування хвороби Пейроні, яка передбачає використання ударних хвиль. Останні забезпечують зникнення фіброзних утворень в органі, а також основних симптомів захворювання. Уже через кілька сеансів УХТ проходять болі, практично повністю відновлюється ерекція, а викривлення статевого члена зникає або стає мінімальним. Ефективність лікування хвороби Пейроні у медичному центрі “Аватаж” на швейцарському обладнанні компанії Storz Medical (Шторц Медикал) складає майже 100! Таких результатів вдалося досягнути завдяки самому сучасному урологічному апарату Duolith SD1 T-TOP (в Україні таких апаратів всього три, два из них – у медичному центрі “Аватаж” у Києві і Запоріжжі), який спеціально розроблений у Швейцарії для лікування хвороби Пейроні, еректильної дисфункції та простатиту (у тому числі калькульозного). Даний апарат генерує фокусовану ударну хвилю і є високоенергетичною, що важливо при впливі на фіброзні утворення і так звані бляшки при лікуванні хвороби Пейроні.

лікування хвороби пейроні ударно-хвильовою терапією у медичному центрі Аватаж

Лікування хвороби Пейроні ударно-хвильовою терапією у медичному центрі “Аватаж” на швейцарському обладнанні.

Частіше всього для повного позбавлення від даної патології чоловіку достатньо пройти один або два курси ударно-хвильової терапії (кожен по 5-7 сеансів). Процедура проводиться не частіше одного разу на 5-7 днів.

Медичний центр “Аватаж” проводить лікування хвороби Пейроні з використанням самого сучасного обладнання – остання модель урологічного апарату  Duolith SD1 T-TOP, придбаного у компанії Storz Medical (Швейцарія) у 2019 році. Апарати фокусованої ударно-хвильової терапії для лікування хвороби Пейроні знаходяться у медичних центрах у містах Києві і Запоріжжі. У місті Чернівці застосовуються апарати радіальної ударно-хвильової терапії, які мають меншу енергію за рахунок іншої технології генерування звукової хвилі. Нагадаємо, що ударно-хвильова терапія у даних апаратах застосовується у спектрі ІНФРАзвука, а не ультразвука і має зовсім інші ефекти та результати лікування.

Якщо у вас виникли труднощі з ерекцією, а лікар поставив невтішний діагноз – спробуйте дійсно ефективний сучасний метод, який не має побічних ефектів і дозволяє позбавитися хвороби Пейроні без медикаментів і хірургічного втручання. Спеціалісти медичного центру “Аватаж” є учасниками і доповідачами наукових конференцій по лікуванню урологічних захворювань методом ударно-хвильової терапії на унікальному швейцарському обладнанні.

Записатися на процедуру УХТ і дізнатися більше про обладнання і лікувальні властивості ударно-хвильової терапії у лікуванні хвороби Пейроні можна за телефонами:
+380 (44) 500-17-45
+380 (50) 972-13-57
+380 (68) 309-33-98