Ударно-хвильова терапія (УВТ) в Києві | Медцентр "Аватаж"

5 кроків до Вашого здоров'я:

1Вибір клініки

Головне питання у тих, хто виявив у себе недуг, - де від нього можна позбутися. У Києві існує понад 10 клінік, які пропонують лікування ударно-хвильовою терапією і щороку їх кількість зростає, також як і популярність самого методу.

Вибрати з усього різноманіття - завдання не з легких. Незважаючи на це, є об'єктивні критерії, знання яких допоможе самостійно зорієнтуватися кожному. Про те, як зробити правильний вибір, читайте в нашій статті «Як вибрати клініку».

2Прийняття Рішення

Вивчивши пропоновані критерії вибору клініки, ви напевно підберете кілька потенційних клінік, в яких вам допоможуть стати здоровими за допомогою ударно-хвильової терапії. Остаточне рішення допоможе прийняти первинний прийом у лікаря. Не варто забувати, що кожен з нас індивідуальний як у своїх судженнях, оцінках і пристрастях, так і в своїй медичній історії. Тому в питанні здоров'я доцільніше прислухатися до офіційних даних, думці професіонала і власного внутрішнього голосу. Адже питання довіри і симпатії до лікаря теж має значення для успіху лікування.

3Первинний прийом

На первинному прийомі лікар проводить загальну консультацію і при необхідності призначає медичне обстеження для діагностики причин захворювання. Якщо ви вже пройшли комплекс обстежень та надали лікарю їх результати або у вас вже є встановлений фахівцем діагноз, він рекомендує метод лікування.
Ви можете записатися в клініку Аватаж будь-яким зручним для вас способом:
- за телефонами: +380 44 500-17-45, +380 68 309-33-98, +380 50 972-13-57
- заповнивши електронну форму запису.
- відправивши смс або зв'язавшись по Skype
Дізнайтеся, що потрібно взяти на первинний прийом.

4Початок одужання

Рекомендована лікарем ударно-хвильова терапія - наступний важливий крок до здоров'я. Виходячи з особливостей вашого захворювання лікар визначить зону лікування і підбере необхідну кількість акустичних імпульсів. Індивідуальний підхід в лікуванні - запорука ефективності лікування. Процедура триває в середньому 15 - 20 хвилин. Лікар призначить вам також і кількість процедур, інтервал між якими становить 5 - 7 днів. Лікувальна дія акустичних імпульсів починається вже з першої процедури і триває ще протягом кількох місяців. Кожен день ви відчуваєте себе все краще.

5Найкраще обладнання

Лікування проводиться на апараті ударно-хвильової терапії всесвітньо відомої швейцарської компанії Storz Medical (Шторц Медікал). Швейцарське обладнання в клініці Аватаж - гарантія того, що:

  • в лікуванні ви використовуєте найсучасніші медичні технології;
  • протоколи вашого лікування підібрані індивідуально;
  • лікування відповідає найвищим міжнародним стандартам, розробленим у Швейцарії та Німеччині;
  • ви проходите лікування в одній з найрезультативніших клінік ударно-хвильової терапії.

Про нас

"Awatage" (Аватаж) - медичний центр ударно-хвильової терапії в Києві (УХТ). Сучасна ударно-хвильова терапія ефективна при лікуванні більш ніж 50 захворювань. Наші фахівці мають великий досвід застосування методики ударно-хвильової терапії швейцарської компанії Storz Medical. Ми спеціалізуємося на лікуванні захворювань в області травматології, ортопедії, неврології, урології, дерматології, естетичної медицини. Ударно-хвильова терапія в Києві від всесвітньо відомої швейцарської компанії Шторц Медікал - це медичний центр "Аватаж".

Про центр "Аватаж"

service01

Травматологія-ортопедія

Акустична хвиля – невидимий скальпель для видалення кальцинатів і фіброзних утворень.

service02

Неврологія

Без операцій, медикаментів і побічних ефектів – майбутнє медицини.

service03

Урологія

Якість здоров’я в технологіях лікування зі Швейцарії.

service_4n

Хірургія

Дізнайтеся альтернативу, відчуйте результат – будьте здоровими.

service05

Естетична медицина

Відомий і тривалий успіх лікування – результат медичного підходу.

ортопедические стельки киев аватаж

Ортопедичні устілки

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Наші переваги

ударно-хвильова терапія київ1. Єдина в Україні клініка, що пройшла авторизацію швейцарської компанії Storz Medical (Шторц Медікал) і представлена як її офіційний партнер.
2. 12 років досвіду роботи на швейцарських апаратах ударно-хвильової терапії Storz Medical.
3. Офіційна співпраця та обмін досвідом з інститутами в Швейцарії та Німеччині.
4. Регулярна підтверджена участь у вітчизняних та міжнародних конференціях з ударно-хвильової терапії.
5. Більш 9000 вдячних пацієнтів, які відкрили для себе ударно-хвильову терапію.

Записатися на прийом

Відео про УХТ


----

Ми працюємо:

ПН-ПТ 09:00 - 19:00
СБ 10:00 - 16:00
НД За домовленістю

Соціальна програма


Пенсіонерам надаються знижки. Знижка поширюється на родичів, друзів і знайомих пенсіонерів.

Подробиці тут

Відгуки про нашу роботу

Я потрапила в центр АВАТАЖ після півтора років лікування перелому гомілки. Травма сталася влітку 2011 року. Перелом був відкритий, осколковий, мабуть, дуже складний. Після проведення операції достатнього зрощення кістки не спостерігалося впродовж 18 місяців замість належних 4-х. В інституті ортопедії та травматології доктора наполягали на важкій і дорогої операції у зв'язку з можливістю утворення помилкового суглоба. Після проведення 8 сеансів ударно-хвильової терапії в центрі АВАТАЖ сталося чудо: сьогодні я самостійно ходжу, веду досить активний спосіб життя, збираюся подорожувати. Величезне спасибі уважним, кваліфікованим, чуйним фахівцям Вашого центру.

Марина, Київ, 44 р