Конференція по ударно-хвильовій терапії у Києві ShockWave Kiev 2018

Конференція по ударно-хвильовій терапії у Києві ShockWave Kiev 2018

Конференція по ударно-хвильовій терапії у Києві ShockWave Kiev 2018

22 вересня 2018 року у Києві у Національному спортивному комплексі “Олімпійський” пройшла всеукраїнська конференція по ударно-хвильовій терапії ShockWave Kiev 2018. Це перший в Україні подібний захід, присвячений методу лікування – ударно-хвильова терапія (УХТ). Останні 10 років метод дуже швидко розивається и охоплює вже майже всі основні і найбільш популярні галузі медицини – кардіологію, хірургію, травматологію, ортопедію, неврологію, урологію, стоматологію, дерматологію, естетичну медицину. Навіть консервативні остеопати визнали і взяли на озброєння ударно-хвильову терапію, що свідчить про унікальні властивості звукової хливі і її благотворний вплив на тканини людини у контрольованих дозах.

конфкренция_по_ударно_волновой_терапии_киев

Почесна президія конфернції по УХТ – професорський склад з Німеччини і України

Дуже символічно і знаково, що конференція пройшла у Холі Чемпіонів – самому найбільшому конференц-залі НСК “Олімпійський”. Зібралась справді вища світова ліга знатоків ударно-хвильової терапії:

- президент Німецької і член правління міжнародної асоціації ударно-хвильової терапії, практикуючий хірург, засновник власної клініки в Німеччині, професор Karsten Knobloch (Карстен Кноблох),

- заслужений діяч науки і техніки, член правління Української асоціації ортопедів і травматологів, віце-президент Української асоціації спортивної травматології, хірургії коліна і артроскопії, керівник баз кафедри ортопедії і травматології НМАПО ім. Шупика, доктор медичних наук, професор Герцен Генріх Іванович.

ShockWave_konferenzia_kiev

Представник Шторц Медикал Даніел Мартін, професор Карстен Кноблох і професор Герцен Генріх – обмін міжнародним досвідом на конференції по УХТ

Більше 100 учасників конференції по УХТ з України, Росії, Німеччини, Швейцарії, Молдови і Грузії – Хол Чемпіонів вмістив всіх бажаючих і на один день став центром обміну досвідом, досягненнями і успіхами в області застосування ударно-хвильової терапії України.

Організаторами конференції по ударно-хвильовій терапії ShockWave Kiev 2018 виступили:

- компанія Storz Medical AG (Шторц Медикал, Швейцарія) – головний світовий авторитет в області вивчення ударних хвиль і виробник кращого обладнання для ударно-хвильової терапії з 30-річною історією, більше 60% світового ринку УХТ належить швейцарській якості. Обладнання Storz Medical  - єдине у світі, яке поєднує всі види ударних хвиль в одному апараті і запатентовану біомеханічну стимуляцію м’язів V-Actor (до речі, розроблену радянськими вченими для швидкого відновлення м’язвовї тканини космонавтів після тривалого перебування у космосі).

awatage_konferencia_po_udarno_volnovoj_terapii

Професор Карстен Кноблох проводить майстер-клас по мультидисциплінарному застосуванню УХТ на швейцарському обладнанні

- компанія “Рехафлекс” – офиційний представник компанії Storz Medical AG в Україні.

- медичний центр “Аватаж” – більше 13 років назад засновники центру прийняли рішення втілювати методи лікування, які виключають застосування скальпеля, уколів і медикаментів, а також які-небудь побічні ефекти. За це йчас МЦ “Аватаж” накопичив колосальний практичний досвід по УХТ, отримані патенти по лікуванню переломів, пародонтозу і простатиту методом ударно-хвильової терапії, тисячі лікарів в Україні вже рекомендують пацієнтам без операції і уколів лікувати кальцинуючий тендиніт плеча, плантарний фасціїт (п’яткову шпору), уповільнену консолідацію переломів, простатит і хворобу Пейроні і ще більше 50 захворювань за допомогою ударно-хвильової терапії. Спільно з Інститутом травматології під керівництвом професора Герцена Г.І. проведене фундаментальне експериментальне дослідження про вплив звукових (ударних) хвиль на регенерацію кісткової тканини. Досвід медичного центру “Аватаж” визнаний у Європі – з 2015 року є єдиним в Україні авторизованим партнером компанії  Storz Medical AG.

доклад_врачей_аватаж_на_конференции_по_увт

На запитання учасників конференції по УХТ відповідає лікар МЦ “Аватаж” Ременюк Ю.К.

Представник компанії Storz Medical Daniel Martin (Даніель Мартін) представив в Україні новий ультракомпактний апарат для УХТ - Masterpuls MP One. Тепер метод ударно-хвильової терапії і перевірена швейцарська якість стане доступнішими для ще більшого кола спеціалістів.

ShockWave-Kiev_awatage

Конференція по ударно-хвильовій терапії в Залі Чемпіонів НСК “Олімпійський”

Професор з Німеччини Karsten Knobloch зробив кілька доповідей по мультидисциплінарному застосуванню метода ударно-хвильової терапії – цікаві факти і нові протоколи по травматології, наприклад, хворобі Шляттера у підлітків, із дерматології і хірургії по лікуванню келоїдних рубців і діабетичної стопи, цікава інформація по застосуванню УХТ перед оперативним втручанням і після нього для значного прискорення загоєння ран. Пластична хірургія отримала у методі ударно-хвильової терапії великого помічника – зменшення в кілька разів рубців після операцій, швидке усунення гематом і набряків, повне видалення фіброзних утворень без жодного надрізу.

awatage_uvt_konferencia_kiev

Активне обговорення учасниками конференції по УХТ з професором Карстеном Кноблохом

Професор Герцен Г.І. виступив з доповіддю про результати проведеного на базі медичного центру “Аватаж” фундаментального дослідження – “Вплив радіальної ударно-хвильової терапії на репаративний остеогенез в експерименті”. В дослідженні приймали участь три державні установи – Інститут травматології і ортопедії, Інститут мікробіології і імунології ім. Мєчникова НАМН України і Інститут гематології і трансфузіології НАМН України. Завдяки проведеній роботі вивчені ефекти, які викликає ударна хвиля при впливі на клітини, механізм утворення нової кісткової тканини. Це перша у світі подібна наукова робота і проведена вона в Україні нашими українськими вченими. Знання професора Герцена Г.І. вже стали частиною світової науки і активно обговорюються світовою спільнотою.

аватаж конференция

Доповідь професора Герцена “Вплив радіальної ударно-хвильової терапії на репаративний остеогенез в експерименті”. Про участь МЦ “Аватаж”

Ведучі спеціалісти в Україні по ударно-хвильовій терапії – засновники медичного центру “Аватаж” к.м.н., доцент кафедри нервових захворювань ЗДМУ, невролог вищої категорії Сікорська М.В. і невролог вищої категорії Ременюк Ю.К. виступили з доповідями по застосуванню УХТ в неврології (зокрема, лікуванні головних болей напруги методом УХТ), травматології, стоматології, дерматології про лікування незрощення переломів, діабетичної стопи, трофічних виразок, асептичного некрозу кістки, пародонтозу, артрозу скронево-нижньощелепного суглоба (ВНЩС).

аватаж_стоаматология_увт_пародонтоз

Доповідь Ременюка Ю.К. по лікуванню пародонтозу методом УХТ. Досвід МЦ “Аватаж”

По урології лікар МЦ “Аватаж” Душенко В.В. поділився успішним досвідом застосування УХТ в лікуванні калькульозного простатиту, хвороби Пейроні і еректильної дисфункції. Досвід медичного центру “Аватаж” базується на багаторічному використанні обладнання Storz Medical і тисячах пролікованих пацієнтів. Наукові доповіді підтверджені рентгенівськими знімками, УЗД та лабораторними дослідженнями.

доклад_врачей_аватаж_ShockWave-Kiev

Доповідь лікаря МЦ “Аватаж” к.м.н. Сікорської М.В. на конференції по УХТ про лікування головних болей

аватаж_урология_простатит

Доповідь лікаря МЦ “Аватаж” Душенка В.В. про застосування УХТ в урології – простатит, хвороба Пейроні, еректильна дисфункція

Учасники конференції ShockWave Kiev 2018 відмітили високий рівеньу організації заходу і цікаві доповіді, які допоможуть їм у щоденній практиці.

конференция_по_увт_киев

Учасники Конференції по УХТ, НСК Олімпійський

awatage_ShockWave_Kiev_2108

Головні спікери конференції по УХТ