Як вибрати клініку

Як вибрати клініку

как выбрать клинику

Як вибрати клініку: рекомендації і поради.

Найцінніше, що нам дано в цьому житті – це здоров’я. Тому якщо з нашим здоров’ям щось не так, ми повинні дуже серйозно підійти до вибору клініки і фахівців, яким зможемо без побоювання довіритися.

Питання вибору завжди важкий, особливо сьогодні, коли медичних установ досить багато. Проте, спробуємо розібратися, що потрібно знати і на що звертати увагу, щоб правильно вибрати клініку.

_____________________

Театр починається з гардеробу, клініка – з реєстратури

Ваш перший контакт – це, як правило, контакт з реєстратурою клініки. У хорошій, поважаючої себе клініці, в реєстратурі працюють грамотні адміністратори, які уважно і ввічливо вислухають, порадять, до якого фахівця звернутися, і запишуть на прийом у зручний для вас час і день.

как выбрать клинику

Холл клініки Аватаж

В клініках ударно-хвильової терапії поінформованість адміністратора повинна стосуватися не тільки переліку послуг. Ця людина повинна розповісти пацієнту, як правильно підготуватися до прийому або призначеному дослідженню, дізнатися про можливі протипоказання, відповісти на питання про використовуване обладнання та вартості послуг.

У наш час багато пацієнтів цінують можливість записатися на прийом через інтернет. Якщо клініка має свій сайт і пропонує таку можливість – це говорить тільки на її користь.

__________________________

В організації роботи клініки має бути порядок

Как выбрать клинику

Кабінет лікаря клініки Аватаж

Перш за все, в клініці обов’язково повинна вестися медична документація, зокрема, картотека пацієнтів. У картку пацієнта повинна записуватися історія хвороби, акуратно фіксуватися призначене лікування і його результати.

Прийом пацієнтів повинен проходити в призначений час і без особливих затримок. Звичайно, трапляються ситуації, коли доводиться 5-10 хвилин почекати, але так звана «жива черга» і просиджування біля кабінету лікаря годинами – це ознака погано організованої роботи. За визначенням, в хорошій клініці такого бути не може – там цінують час і лікарів, і пацієнтів і намагаються працювати чітко за графіком.

________________________

Вартість послуг. Якісно – означає дорого?

Не завжди найдорожче означає найякісніше і ефективне.

Потрібно розуміти, що собівартість ударно-хвильового лікування приблизно однакова для всіх клінік. Орієнтуватися слід на середньоринкові ціни.

Низькі ціни завжди викликають питання: на чому заощадили? Найчастіше економлять на кваліфікації лікарів (чим досвідченіше фахівець, тим його послуги дорожче), на якості обладнання та своєчасности його обслуговування, на недотриманні методики лікування.

Занадто високі ціни теж змушують задуматися, не оплачуються чи з кишені пацієнтів немедичні витрати – реклама, дорогі меблі, висока орендна плата …

Вартість лікування повинна бути обґрунтованою і формуватися прозоро і зрозуміло для пацієнта.

Почнемо з того, що хорошим показником є ??фіксована вартість першого відвідування, під час якого лікар вивчає ваші проблеми, ставить діагноз і робить перші призначення.

ударно-волновая терапия киев

Як вибрати клініку

А ось фіксована вартість лікування (для всіх одна і та ж) повинна насторожити. Давайте розберемося з цим. В ударно-хвильової терапії для кожного конкретного захворювання існує своя методика – протокол лікування, в якому зазначені мінімально необхідну кількість акустичних ударів (імпульсів) на одну зону, їх частота і сила. Вартість залежить від протоколу лікування і формується лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Таким чином, немає і не повинно бути однією фіксованої ціни для всіх. Більш того, буває так, що люди з однаковим діагнозом вимагають різних протоколів лікування, а значить, і вартість для них буде різною.

______________________________

Обладнання або інтер’єри?

Погодьтеся, дорогі інтер’єри – аж ніяк не основний показник хорошої клініки. На наше переконання, в медичній установі повинно бути чисто, акуратно, красиво, але не обов’язково «розкішно».

А ось обладнання, навпаки, повинно бути найкращим – сучасним і ефективним. Тут якраз «ексклюзив» зайвим не буде. Чим якісніше обладнання, чим авторитетніша його торгова марка, тим більшу довіру воно викликає.

как выбрать клинику

Швейцарське обладнання – краще в світі

Пальма першості і більше 60% світового ринку обладнання для ударно-хвильової терапії належить швейцарській компанії Storz Medical (Шторц Медікал). Storz Medical відома тим, що є єдиною компанією, яка займається вивченням впливу акустичних хвиль на людину і має наукові інститути в Німеччині та Швейцарії. Вона розробила найсучасніші апарати ударно-хвильової терапії та методики (протоколи) лікування для кожного захворювання. Глибина впливу акустичної хвилі у апаратів Storz Medical глибше, ніж у їхніх аналогів, і досягає 6-7 сантиметрів. Крім того, компанією розроблена велика кількість насадок, генеруючих різні типи радіальних хвиль, чого немає в інших виробників.

__________________________

Хороший лікар – це досвід + кваліфікація

как выбрать клинику

Семінар з УХТ в Німеччині. Керівник – доктор медицини Яків Шель.

Хороша клініка – це, перш за все, хороші лікарі. Досвід лікаря важливий завжди, але щодо ударно-хвильової терапії він має виняткове значення, оскільки для України цей метод лікування порівняно новий. Тому постарайтеся переконатися, що своє здоров’я ви віддаєте в досвідчені руки.

Лікар повинен мати не тільки хорошу практику, а й постійно вдосконалювати свою кваліфікацію, відвідуючи семінари, конференції та тренінги. Про кваліфікацію лікаря свідчать отримані їм сертифікати та дипломи. Лікарі нашої клініки регулярно відвідують наукові зібрання, які проводяться в Німеччині та Швейцарії.

____________________________

Як домогтися гарного результату

Дуже важливо, щоб з вашим лікарем у вас встановилися довірливі стосунки. Хороший доктор не тільки проведе ретельний огляд пацієнта, але й доброзичливо і терпляче вислухає всі його скарги. Тільки після цього він може призначити необхідні дослідження і процедури. Візит до хорошого лікаря те саме, що підготовка до сеансу психотерапії: ви виходите з кабінету з надією і впевненістю в доброму результаті.

Пам’ятайте, що від нас самих залежить дуже багато. Позитивний настрій пацієнта гарантує позитивний ефект від лікування.

За всіма параметрами

Медичний центр Аватаж відповідає всім критеріям хорошої клініки:

  • У нас добре організований робочий процес і обслуговування пацієнтів. Записатися на прийом можна і по телефону, і через інтернет на нашому сайті www.awatage.com .
  • Наші лікарі мають великий досвід і високу кваліфікацію, а медперсонал добре навчений і відмінно справляється зі своєю роботою.
  • Для лікування ми використовуємо кращі в світі апарати ударно-хвильової терапії Storz Medical .
  • Методика лікування розроблена провідними науковими медичними центрами Європи.
  • Вартість лікування в нашій клініці обгрунтована і формується прозоро.
  • Клініка Аватаж — єдина в Україні, котра пройшла авторизацію компанії Storz Medical в УкраїніНас рекомендуют у Швейцарії!
  • Ми суворо слідкуємо за своєчасною заміною витратних матеріалів і обслуговуванням обладнання, що гарантує високу результативність лікування.
  • Весь колектив клініки працює на результат – здоров’я наших пацієнтів.

Приходьте, і переконайтеся у всьому самі.

ударно-волновая терапия киев

Кабінет ударно-хвильової терапії клініки Аватаж