Що потрібно взяти на первинний прийом до лікаря

Що потрібно взяти на первинний прийом до лікаря

ударно-волновая терапия киев

Успіх позбавлення від недуги безпосередньо залежить від правильного і точного встановлення лікарем діагнозу. Питання вибору лікаря – фахівця в потрібній області медицини, – перший крок до одужання. У випадку травмування (сильний удар, забиття, перелом, різні види ушкоджень, отриманих під час заняття спортом тощо), безсумнівно потрібен огляд і консультація травматолога, який у разі необхідності направить на додаткову консультацію до невролога або інших фахівців.

Але в більшості випадків біль, дискомфорт, порушення звичного здорового способу життя або інші хворобливі симптоми виникають без прямого фізичного впливу зовнішніх факторів. Зокрема, це стосується болю в спині, попереку, шиї, колінних суглобах, гострі або хронічні болі у внутрішніх органах і т.д.

У перерахованих вище випадках необхідно якомога швидше звернутися за допомогою до лікаря. Будь-яке зволікання може викликати важкі негативні наслідки.

У клініці ударно-хвильової терапії Аватаж прийом пацієнтів проводять лікарі ортопед-травматолог, невролог, лікар фізіотерапевт, ЛФК. Розглянемо вимоги до первинного прийому кожного з них.

Консультація ортопеда-травматолога і невролога

Первинний прийом лікаря спрямований на встановлення діагнозу і причини захворювання, а також вибору методу лікування. Діагностика в галузі травматології та неврології має свої особливості і може бути пов’язана з проведенням додаткових досліджень – рентген, МРТ, УЗД, здача на аналіз крові та інших біоматеріалів. У такому випадку лікар випише відповідне направлення, в якому конкретизує дослідження. Не рекомендується самостійно звертатися, наприклад, в рентген-кабінет без направлення лікаря. Іноді такі “походи” самодіагностики нічим корисним не закінчуються – знімки або не відносяться до проблеми і не були необхідні, або недостатньо повні, що потягне подальші додаткові витрати.

консультація травматолога

Консультація невролога в клініці Аватаж

Якщо у вас вже є раніше встановлений діагноз іншим медичним закладом і ви звертаєтеся в клініку Аватаж тільки за лікуванням, тобто проведенням процедур ударно-хвильової терапії, не забудьте показати відповідний висновок нашому лікарю. У такому випадку, ви можете не оплачувати консультацію, а лікар після підтвердження діагнозу приступить до проведення процедури ударно-хвильової терапії. Можливі випадки, коли ваших документів виявиться недостатньо або лікар засумнівається в їх коректності. Клініка Аватаж вправі відмовити у проведенні процедур ударно-хвильової терапії в тих випадках, коли немає достатніх підстав для цього і наполягати на додаткових дослідженнях і огляді. Наше завдання – допомогти впоратися з недугою. Без впевненості у правильності діагнозу це буде неможливо.

Лікування простатиту

Клініка ударно-хвильової терапії Аватаж приділяє велику увагу лікуванню простатиту в Києві. Слід зазначити, що ударно-хвильова терапія є дуже ефективною при будь-яких формах і стадіях лікування виключно бактеріального (неінфекційного) простатиту . При цьому ми рекомендуємо ударно-хвильову терапію як монометод лікування простатиту без необхідності додаткового прийому медикаментів та проведення інших фізіопроцедур. Лікування простатиту, викликаного інфекцією і бактеріями, вимагає медикаментозного втручання і проводиться під наглядом уролога, метод ударно-хвильової терапії в таких випадках протипоказаний. Клініка Аватаж пропонує ефективний метод лікування простатиту, але не займається діагностикою цього захворювання.

лікування простатиту київ

Успішне лікування простатиту в клініці Аватаж

Чоловіки, які страждають неіфекціонним простатитом, для проходження курсу ударно-хвильової терапії на первинному прийомі у лікаря фізіотерапевта повинні пред’явити медичні дослідження (УЗД, дані лабораторій) або діагноз уролога про наявність простатиту і його форми. Після цього можна приступати до лікування простатиту, ефективність якого в клініці Аватаж становить 100%. Процедури ударно-хвильової терапії проводить кваліфікований лікар фізіотерапевт.

Важливо не забувати, що ударно-хвильова терапія застосовується для профілактики застійних процесів в простаті і відповідно простатиту. Якщо ви здорові, але бажаєте пройти курс ударно-хвильової терапії для профілактики простатиту, вам не потрібно пред’являти медичних досліджень, лікар фізіотерапевт проведе процедуру, переконавшись у відсутності у вас протипоказань.

Консультація лікаря фізіотерапевта

Клініка ударно-хвильової терапії Аватаж надає послуги по заняттю на профілакторі Євмінова самостійно або під керівництвом лікаря фізіотерапевта, ЛФК. Потрібно пам’ятати, що дошка Євмінова – це метод лікування, який застосовується для лікування вже заздалегідь відомого захворювання опорно-рухового апарату. Перед початком лікування для правильного складання індивідуальної програми занять на профілакторі Євмінова лікар ЛФК обов’язково вивчає висновок лікаря, дані МРТ, рентгенівських знімків та інші матеріали. Важливо завжди пам’ятати, що вибір методу лікування буде успішним тільки завдяки правильно поставленому діагнозу.

Якщо у вас болі в спині, попереку, але ви не знаєте причину і діагноз, лікар фізіотерапевт направить до фахівця для подальших досліджень і вибору правильного методу лікування.

Ви можете займатися на профілакторі Євмінова самостійно без залучення фахівців клініки Аватаж, придбати абонемент і проводити вправи без супроводу. У такому випадку всю відповідальність за результати лікування несе пацієнт.