Тренінги по УХТ

Тренінги по УХТ

Тренінг з ударно-хвильової терапії

Використання ударних хвиль в медицині – це справжній прорив, якщо завгодно – сенсація, яка запобігла велика кількість операцій з хірургічним втручанням. Сьогодні кожному доступний неінвазивний (безопераційний) метод лікування ударно-хвильової терапією (УХТ), у зв’язку з чим стали помітні значні поповнення в рядах експертів УХТ.

Нашим фахівцям приємно усвідомлювати, що в цьому, безперечно, є і їх вклад, адже з їх допомогою десятки лікарів приватної практики, державних лікарень і відомих відомчих санаторіїв в Україні дізналися про те, як можна без хірургічного втручання вилікувати більш, ніж 50 хвороб.

ударно-хвильова терапія тренінг

Тренінг з ударно-хвильової терапії від Аватаж

Ми раді запропонувати свою допомогу у вивченні методу ударно-хвильової терапії. Лікарі медичного центру Аватаж є провідними фахівцями УХТ в Україні, що гарантує максимально повні, потрібні й достовірні знання, максимум практики і лише необхідне для компетентного фахівця кількість теорії.

Отримати додаткову інформацію про організацію проведення тренінгу з УХТ у фахівців медичного центру Аватаж можна за телефоном: +380(97) 888-35-28.