Порядок прийому

Порядок прийому

Запис на прийом в медичному центрі ударно-хвильової терапії Аватаж

Пацієнт може отримати попередню інформацію про послуги, їх вартість, порядок оплати і т.п. у адміністратора клініки по телефону або при відвідуванні медичного центру. Пацієнт записується у адміністратора клініки на первинний огляд і консультацію до лікаря відповідної спеціальності попередньо по телефону або безпосередньо в клініці. День і час прийому пацієнт вибирає з наявних вільних за погодженням з адміністратором. Пацієнт приходить на прийом до лікаря в призначений час. Якщо пацієнт не може прийти в призначений час, він повинен заздалегідь попередити про це адміністратора. У разі запізнення пацієнта більш ніж на 15 хвилин, медичний центр ударно-хвильової терапії Аватаж залишає за собою право скасувати прийом. У разі непередбаченої відсутності лікаря та інших надзвичайних обставин, адміністратор попереджає про це пацієнта при першій можливості по контактному телефону, зазначеному пацієнтом. Пацієнтам, які знаходяться в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння, лікування не проводиться, прийом по гострому болю та іншим екстрених ситуацій ведеться в міру вивільнення відповідного лікаря. Прийом пацієнтів до 18 років здійснюється в присутності батьків або інших законних представників.

Прийом пацієнта

Пацієнт заходить в кабінет лікаря або на процедуру ударно-хвильової терапії тільки на запрошення персоналу клініки. Знаходження супроводжуючих пацієнта осіб в кабінеті допускається тільки з дозволу лікуючого лікаря та за умови виконання всіх його вказівок. Під час первинного огляду лікар встановлює попередній діагноз, визначає методи, обсяг, план лікування і його орієнтовну вартість, про що докладно інформує пацієнта. Також пацієнт попереджається про можливі ускладнення в процесі і після лікування. Результати огляду фіксуються в медичній карті, де пацієнт робить письмову відмітку про згоду із запропонованим планом і умовами лікування, а також вартістю робіт. Необхідною умовою для початку лікування є добровільна згода пацієнта на медичне втручання, яке фіксується в медичній карті особистим підписом пацієнта. При відмові пацієнта від медичного втручання йому роз’яснюються можливі наслідки, що оформляється в медкарті і підписується пацієнтом.

Відповідно до чинного законодавства України процес надання медичних послуг (допомоги) фіксується у відповідній медичній документації. Вся медична документація, пов’язана з лікуванням, є звітною та належить медичному центру Аватаж, однак пацієнт (його представник з належно оформленими повноваженнями) має право на ознайомлення з нею. Всі додаткові носії інформації або їх копії (рентгенівські знімки, кардіограми, результати досліджень, висновків фахівцем і т.п.), які були використані в медичному центрі Аватаж “для встановлення/підтвердження діагнозу, контролю якості лікування та занесені в медичну карту пацієнта, навіть якщо вони були зроблені в інших медустановах є невід’ємною частиною медичної документації, яка постійно зберігається в медичному центрі.

Записи в медичній карті доводяться до відома пацієнта і завіряються підписом пацієнта, що означає його згоду з вмістом записів (план лікування, пророблені роботи, напрямки до інших фахівців, рекомендації лікаря, можливі ускладнення, вартість лікування, гарантії і т.д.). Медична карта і результати інших діагностичних досліджень, отримані в клініці, є її власністю і зберігаються в реєстратурі. За запитом пацієнту видається виписка з його амбулаторної карти. У разі потреби пацієнт може бути направлений в іншу медустанову для проведення спеціальних досліджень, процедур або операцій, в тому числі, для одержання рентгенівських знімків, МРТ, УЗД і т.д. В цьому випадку медичний центр Аватаж виписує відповідний напрям. Необхідною умовою для проведення лікування в медичному центрі ударно-хвильової терапії Аватаж є точне дотримання пацієнтом всіх приписів та рекомендацій лікаря, плану лікування (кількості процедур і інтервал між ними і т.п.), проходження профілактичних оглядів, дотримання встановленого рівня фізичних навантажень і питного режиму і т.д. Також лікуючий лікар може відмовитися від спостереження і лікування пацієнта у випадках недотримання пацієнтом правил внутрішнього розпорядку клініки.

Оплата

Огляд і процедури – платні виходячи з прейскуранта послуг медичного центру. Умови та вартість оплати можуть відрізнятися в залежності від проведення різних рекламних акцій та заходів. Вартість лікування (проведення процедури/курсу) визначається згідно з планом лікування, складається лікарем. План лікування є приблизним кошторисом. Якщо виникла необхідність змін в плані лікування, лікар попереджає про це пацієнта.
Пацієнт оплачує терапевтичне лікування після кожного прийому у лікаря за пророблені в дане відвідування маніпуляції за розцінками чинного на момент оплати прейскуранта. Попередня оплата курсу лікування можлива у випадках, передбачених прейскурантом та окремими акційними пропозиціями за погодженням з пацієнтом.
Оплата послуг медичного центру Аватаж здійснюється в гривнях. Ціни та структура прейскуранта можуть коригуватися. Про зміну цін пацієнт повідомляється перед черговим прийомом у лікаря. У разі внесення передоплати ціни залишаються фіксованими на весь період лікування.

Медична таємниця

Інформація про перебування пацієнта в медичному центрі ударно-хвильової терапії Аватаж (в тому числі, персональні дані з анкет, медичної карти), поставлений діагноз, проведені медичні втручання/процедури і т.п., є медичною таємницею, тому ознайомиться з нею може тільки пацієнт або його законний представник, що має оформлені належним чином повноваження, а також інші особи у випадках, встановлених законодавством.

УДАРНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ

Одними з найбільш популярних послуг в центрі Awatage є лікування захворювань: целюліт, п’яткова шпора, артроз, біль у плечі, простатит.