Купити апарат ударно-хвильової терапії (УХТ)

Купити апарат ударно-хвильової терапії (УХТ)

Офіційно купити апарати ударно-хвильової терапії в Україні

Медичний центр Аватаж пропонує купити апарати ударно-хвильової терапії фірми Storz Medical юридичним і фізичним особам. З нашою допомогою їх володарями стали близько 50 великих державних і приватних медичних установ, санаторіїв, центрів естетичної медицини, а також окремі громадяни. Всі апарати пройшли відповідну сертифікацію і мають необхідні дозволи для використання в медичних цілях. Купити апарати ударно-хвильової терапії від офіційного представника компанії Storz Medical можна у нас з офіційною гарантією від виробника.

DUOLITH® SD1 Ultra – новітня модульна система для професійного використання.

Купуючи апарати ударно-хвильової терапії у нас ви отримуєте офіційну гарантію, післягарантійне сервісне обслуговування висококваліфікованими фахівцями, а також навчання персоналу методикам застосування УХТ.

 апарати ударно-хвильової терапії купити

Апарат ударно-хвильової терапії Storz Medical

Перша високочастотна терапевтична система радіальних ударних хвиль Masterpuls® MP200

Практичні знання застосування ударно-хвильової терапії грунтується на більш ніж 6-річному досвіді застосуванні даного методу нашими фахівцями в медичному центрі Реабілітаційний центр (г. Запорожье, www.reabilitacia.com) і, в подальшому, в медичному центрі Аватаж (м Київ) . Накопичені знання є ключовим моментом у правильному застосуванні методик УХТ при лікуванні конкретного захворюванні в області травматології-ортопедії, неврології, урології, дерматології, естетичній медицині.

Детальну інформацію про апарати УХТ ви дізнаєтеся:
- на сайті: www.awtage.com.ua
- за телефонами: +380(97) 888 35 28, +380(97) 499 79 85
- по електронній пошті: info@awatage.com

 купити апарат ударно-хвильової терапії

Купити апарат ударно-хвильової терапії